به گزارش سرویس ورزشی برنا، در ادامه روند اردوهای تیم ملی آبهای آرام مردان در کمپ های گیلان و مازندران، 22 قایقران در بندرانزلی و 18 قایقران در نوشهر تمرینات خود را در سومین مرحله اردوی آمادگی خود انجام خواهند داد. این مرحله از اردو از 26 دی ماه آغاز می شود و تا 17 بهمن ماه ادامه خواهد داشت.

این اردوها در بخش کایاک و کانو و در رده های سنی بزرگسالان، زیر 23 سال و جوانان برگزار می شود. در کمپ گیلان هرمز فتحی نیا مدیر تیم و سرمربی کایاک جوانان، محمود مرتضوی مربی کانوکانادایی، عباس صیادی مربی کایاک بزرگسالان و زیر 23 سال و هوتن داداشی کمک مربی کانو کانادایی و در کمپ مازندران، حسین ملکی مدیر تیم و مربی کایاک بزرگسالان، علی بنده نژاد مربی کایاک جوانان، مسعود زنجبر مربی کایاک زیر 23 سال و ایمان پورعزیز مربی کانو کانادایی اعضای کادر فنی هستند.

در کمپ گیلان آرش بصارت دار و پیمان قوی دل در کایاک بزرگسالان، یاسین نوری، جواد مومنی، صادق زمانی، یاسین پاغنده و حامد محمدی در کایاک زیر 23 سال، سپهر ساعتچی، امیرحسین غریب، امیرحسین صیاد، محمد گل پیرا، علیرضا فرمانده، مهران نوری، ابوالفضل درجزی، شایان مافی، سامان حسینی و محمدرضا صیاد در کایاک جوانان، سهیل نوروزنژاد و مهرداد دانیالی در کانوی بزرگسالان، میلاد طوری در کانوی زیر 23 سال و علی حسن زاده و علیرضا حسینی در کانوی جوانان همگی از استان گیلان نفرات دعوت شده به اردو هستند.

در کمپ مازندران حسین سینکایی از مازندران در کایاک بزرگسالان، سجاد مختاری، محمد صوفی نژاد، فردین اسدی و احمد بنده زاده از مازندران، محمد ولدی از همدان و افشین شعبانی و هادی جعفری از کرمانشاه در کایاک زیر 23 سال، امیر خوانساری، محمدحسین یوسفی نیا، محمد یوسفی نیا، حمید قمی و اردلان طایی از مازندران در کایاک جوانان، مهدی آغاسی از مازندران در کانوی بزرگسالان، پوریا کنتورچیان از مازندران در کانوی زیر 23 سال و محمدنبی رضایی، علی جان بابایی و محمدحسین جعفری از مازندران در کانوی جوانان تمرینات خود را انجام خواهند داد.