به گزارش سرویس ورزشی برنا مسابقات جام فیوچرز با حضور 80 بازیکن خارجی و ایرانی تا روز 12 بهمن در مجموعه ورزشی المپیک کیش ادامه خواهد شد و مجموع جوایز نقدی آن 30 هزار دلار است.

امیروالا معدنچی و محسن حسین‌زاده دو تنیسور از ایرانی موفق شدند با راهیابی به دور دوم مسابقات بین‌المللی تنیس فیوچرز که در جزیره کیش برگزار می‌شود به امتیازات خود در جدول رده‌بندی برترین تنیس‌بازان دنیا بیفزایند و به پله‌های بالاتر صعود کنند.

امیروالا معدنچی، تنیس‌باز 19 ساله ایرانی موفق شد سباستین بوهلر آلمانی را در یک بازی برتر و با نتیجه 6 – 1، 6 – 3 شکست دهد و راهی دور دوم شود. معدنچی پس از این پیروزی گفت: از گرفتن این امتیاز خیلی خوشحالم. از شرکت آپت‌اسپرت تشکر می‌کنم که با برگزاری مسابقات بین‌المللی فیوچرز باعث شده تنیس‌بازان ایرانی فضای مناسبی برای رشد پیدا کنند.

در دیگر بازی مهم محسن حسین‌زاده، نفر اول رنکینگ فدراسین تنیس جمهوری اسلامی ایران موفق شد حمیدرضا نداف، بازیکن تیم دیویس کاپ ایران را 6 – 4 و 6 – 4 شکست دهد.

انوشا شاهقلی، پرافتخارترین تنیس‌باز ایران بازی دشواری مقابل رقیب رومانیایی‌اش میرکئا جکان داشت و در دو ست مغلوب شد. معدنچی باید منتظر بازی مایکل لینزر از اتریش و آپوستول از رومانی بنشیند تا رقیب خود را در دور دوم بشناسد.