به گزارش سرویس ورزشی برنا، مدیر تیم های ملی آبهای آرام در پنجمین هفته اردوی این تیم در شهر میلفونتس پرتغال گفت: شرایط تمرینات و کمپ بسیار خوب است و تیم های ازبکستان، بلاروس، آلمان، فرانسه و لهستان در این محل تمرین می کنند و تیم های قزاقستان و کره هم تا چند روز آینده می آیند.

ایرج اقلیمی عنوان کرد: بیشتر تمرینات در حال حاضر استقامتی و بالا بردن قدرت پارو ها است. تمریناتمان در رودخانه ای انجام می شود که به دریا متصل است و آب جذر و مد دارد؛ این به ما کمک زیادی می کند که در شرایط مختلف تمرین کنیم.

سرمربی تیم ملی آبهای آرام حضور تیم های قدرتمند دنیا در محل تمرین تیم ملی را مثبت ارزیابی کرد و اظهار داشت: اینکه با تیم های دیگر در یک محل تمرین می کنیم و از شرایط آن ها مطلعیم کمک زیادی به ما می کند و رقابت خوبی هم بین بچه ها ایجاد شده است.

وی افزود: تیم کانو هم با تیم بلاروس برنامه مشترک دارند. بلاروس یکی از بهترین های دنیا در رشته کانو است و تمرین با آن ها سطح بچه های ما را بالا خواهد برد.

اقلیمی با اشاره به شرایط بسیار مناسب کمپ تیم ملی در پرتغال تصریح کرد: شرایط بسیار خوبی داریم و تمرین در فصل زمستان در این محل کمک زیادی به داشتن شرایط بهتر در مسابقات سال آینده خواهد کرد.