به گزارش سرویس ورزشی برنا، دیدار نهایی بیست و پنجمین دوره مسابقات بین المللی بدمینتون دهه فجر در قسمت دونفره بانوان برگزار شد و در پایان این بازی بدمینتون بازان ترکیه ای به مقام قهرمانی این دوره از رقابت ها دست یافتند.

دیدار فینال دونفره بانوان صبح امروز یکشنبه 26 بهمن ماه در سالن اختصاصی این فدراسیون بین چونگ و یاپ چنگ از مالزی و ازگه بایراک و نسلیهان ییگییت از ترکیه برگزار شد که در پایان تیم دونفره ترکیه توانست با نتیجه 2 بر صفر و با نتیجه 18-21 ، 19-21 برابر حریف خود به برتری دست یافته و قهرمان این دوره از مسابقات بین المللی دهه فجر شود.

تیم دونفره مالزی (چونگ و یاپ چنگ ) دوم شد و تیم های دونفره ایران (نگین المیری پور و ثریا آقایی) و ترکیه (جمره فره و ابرو تونالی) مشترکا سوم شدند.

بیست و پنجمین دوره مسابقات بین المللی بدمینتون دهه فجر با شرکت بدمینتون بازان کشورهای فنلاند، ترکیه، روسیه، بلغارستان، سریلانکا، موریس، اسلواکی، فیلیپین، ایتالیا، اتریش، اسلوونی، ترکمنستان،افغانستان، آذربایجان، چک، ایسلند، مالزی، ارمنستان، پاکستان، اندونزی، عراق، نیجریه و ایران(143 ورزشکار مرد و زن) در روزهای 23 تا 26 بهمن ماه جاری در تهران سالن اختصاصی فدراسیون بدمینتون و با جوایز 15 هزار دلاری برگزار می شود.