به گزارش سرویس ورزشی برنا، با توجه به پایان دوره ریاست محمد زارع پور در فدراسیون تنیس روی میز، روز گذشته طی حکمی از سوی وزیر ورزش وجوانان احمد سعادتمند به عنوان سرپرست جدید فدراسیون معرفی شد.

صبح امروز دوشنبه سرپرست جدید فدراسیون در ساختمان فدراسیون حاضر شد و مراسم معارفه رسمی سرپرست جدید در دفتر رئیس فدراسیون انجام شد.

در این جلسه که احمد گواری مدیر کل دفتر امور مشترک فدراسیونها احمد سعادتمند را همراهی می کرد. دراین مراسم معارفه دبیر فدراسیون، نایب رئیس بانوان و خزانه دار فدراسیون نیز حضور داشتند.

در ابتدای جلسه احمد گواری از روند حرکتی فدراسیون طی پنج سال گذشته تقدیر و ابراز امیدواری کرد در مدت حضور سعادتمند در فدراسیون حرکت رو به جلویی برای فدراسیون رقم بخورد و شرایط برای برگزاری مجمع انتخاباتی ریاست فدراسیون فراهم شود.

درادامه جلسه محمد زارع پور اشکذری، گزارش کوتاهی در خصوص عملکردش در چند سال گذشته و مسیری که از زمان حضورش در این فدراسیون تا به امروز انجام شده پرداخت.

احمد سعادتمند در ادامه جلسه ضمن تشکر از وزیر ورزش و جوانان و تلاش های زارع پور در سال های گذشته افزود: به کارمند بودن خود در وزارت ورزش و جوانان افتخار می کنم و هر زمان که کمک به ورزش وجامعه ورزش درتوانم باشم حتی برای مدت کوتاهی دریغ نخواهم کرد.

سرپرست جدید فدراسیون افزود: خانواده تنیس روی میز خانواده ای باشخصیت و قابل احترام است و این رشته جزو ورزش های المپیکی کشور است و در طول مدت حضورم در این فدراسیون همواره سعی خواهم کرد در فضایی صمیمی و جدی بر اساس اهداف پیش بینی شده توسط وزارت ورزش و جوانان و اهداف تعیین شده در فدراسیون تنیس روی میز حرکت کنم.

در پایان مراسم سرپرست جدید فدراسیون تنیس روی میز به همراه محمد زارع پور اشکذری و احسان باقری دبیر فدراسیون از بخش های مختلف فدراسیون تنیس روی میز بازدید کرد و گفت و گوی کوتاهی با پرسنل بخش های مختلف فدراسیون داشت. او از نزدیک در جریان روند کاری واحد های اجرایی فدراسیون قرار گرفت.

احمد سعادتمند کارشناس مدیریت و دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت ورزشی است و دارای تالیفات متعددی در زمینه ورزش است -در کارنامه وی علاوه بر سوابق اجرایی متعدد مسئولیت- سرپرستی هیات سوارکاری و هیات شنا و عضویت در شورای راهبردی استان مازندران نیز دیده می شود.