به گزارش سرویس ورزشی برنا، کمیته تیم های ملی فدراسیون دو و میدانی اسامی ورزشکاران دعوت شده به اردوی تیم ملی جهت اعزام به نوزدهمین دوره مسابقات قهرمانی آسیا در ژاپن را اعلام کرد.

مریم طوسی، سپیده توکلی، لیلا رجبی، لیلا ابراهیمی و محبوبه غیور بانوان ورزشكار دعوت شده به اردوی تیم ملی جهت حضور در مسابقات قهرمانی آسیا هستند.

رضا مقدم و کاوه موسوی در پرتاب چکش، احسان حدادی و محمد صمیمی در پرتاب دیسک، محسن ربانی در پرش با نیزه، هادی سپهرزاد و عبدالجلیل توماج در دهگانه، ابراهیم رحیمیان در پیاده روی و کیوان قنبرزاده در پرش ارتفاع ورزشكاران دعوت شده به اردوی تیم ملی هستند.

رضا قاسمی، پیمان رجبی، روح الله عسگری، مجتبی پوست چی، سجاد هاشمی آهنگری، امین قلیچی، هادی رحیمی، سجاد مرادی، مسلم نیا دوست، حسین کیهانی، محمد خزائی، احسان مهاجر شجاعی و امیر مرادی نیز دیگر ورزشكاران دعوت شده به اردو هستند.

سرپرستی كاروان اعزامی ایران به مسابقات قهرمانی آسیا در ژاپن برعهده صادق داداشی است و پژمان مرادی، داریوش صمیمی و سیروس زارع به عنوان مربی، تیمور غیاثی نماینده کمیته ملی المپیک و مزکوف به عنوان ماساژور تیم ملی را در سفر به ژاپن همراهی خواهند كرد.

شایان ذکر است، به کاروان اعزامی ایران یک فیزیوتراپ، پزشک و یک نماینده از سازمان تربیت بدنی اضافه خواهد شد.

گفتنی است، در طول مدت برگزاری اردو در ایران، از ورزشكاران به صورت مستمر ركوردگیری خواهد شد تا نفرات آماده راهی نوزدهمین دوره مسابقات قهرمانی آسیا شوند.