به گزارش سرویس ورزشی برنا، طیبه صفایی ضمن بیان مطلب فوق اظهار داشت: طی مذاكراتی كه با معاون بانوان سازمان تربیت بدنی داشتم جزئیات این حركت نكوهیده را جویا شدم و مطمئن هستم كه برخورد ناظر بحرینی فیفا نوعی عقده گشایی و برخوردی كاملا سیاسی بوده است.

وی ادامه داد: پیش از این نیز بارها و بارها شاهد این چنین برخورد های خصمانه از سوی دولت های وابسته به غرب بوده ایم و البته این اتفاقات ذره ای از ارزش های نظام مقتدر و اسلامی ما نخواهد كاست.

رییس فراكسیون زنان مجلس شورای اسلامی در ادامه با تاكید بر اینكه حركت ناشایست مسوولان فیفا و نماینده كشور بحرین بدون پاسخ نخواهد ماند و حتما از طریق مجاری قانونی پیگیر موضوع خواهیم بود، افزود: بنده به عنوان رییس فراكسیون زنان مجلس به سایرعزیزان تیم ملی فوتبال بانوان تبریك عرض نموده و تاكید می كنم حركتی كه این عزیزان انجام دادند اوج افتخار، عزت و سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی بود.

وی افزود: مواضع جمهوری اسلامی ایران و علی الخصوص بانوان ما در این خصوص كاملا شفاف و روشن است، ضمن آنكه رهبری فرزانه انقلاب ما هم همواره به حفظ جایگاه متعالی زنان در سایر جوامع تاكید داشته و دارند. لذا این برخورد بانوان ما در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری برای ما حكم یك پیروزی و افتخار بزرگ را دارد.

صفایی تصریح كرد: بی شك خیزش اسلامی امروز منطقه جواب مناسبی برای این گونه ساختار شكنی هاست. ضمن انكه یكبار دیگر تاكید می كنم كه حركت بانوان فوتبالیست ما در این میدان بزرگ نشات گرفته از فرهنگ اصیل اسلامی ایرانی ما بوده كه هم جای تبریك دارد وهم تقدیر.