به گزارش سرویس ورزشی برنا، محمد علی آبادی رییس کمیته ملی المپیک ایران عصر امروز با ارسال نامه‌ای به دفتر وزیر ورزش و جوانان کشورمان ضمن اعلام آمادگی جهت هرگونه همکاری، انتخاب محمدعباسی به عنوان اولین وزیر وزارت ورزش و جوانم را تبریک گفت.

بر اساس این گزارش متن نامه علی آبادی به عباسی به شرح ذیل است:

جناب آقای دکتر محمد عباسی
وزیر محترم وزارت ورزش و جوانان
با سلام و دعای خیر

احتراما، انتخاب شایسته جنابعالی به سمت وزیر وزارت ورزش و جوانان تبریک عرض نموده و موفقیت روزافزون حضرتعالی را در این جایگاه مهم و اثر گذار از خداوند بزرگ مسئلت دارم.

مطمئنا تاسیس، راه اندازی و هدایت اولین وزارتخانه ورزش و جوان که بواسطه داشتن جامعه ای جوان و ورزش دوست، برنامه ریزی و فعالیتی سخت و طاقت فرسا در جای جای میهن اسلامی را می طلبد که از این رو پروردگار متعال را سپاس می گویم توفیق انجام این ماموریت خطیر را در پرتو عنایاتش و با بهره‌مندی از حسن ظن رییس جمهور و اعتماد نمایندگان مجلس شورای اسلامی به جنابعالی به عنوان یکی از مدیران موثر و ولایت مدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران واگذار نمود.

شکی نیست با درایت و هوشمندی جنابعالی و استفاده از تجارب و همکاری پیشکسوتان و اهالی ورزش و صاحب نظران حوزه جوانان، این وزارتخانه منشاء خیر و برکات و آثار ارزشمندی در ایران اسلامی خواهد بود.

از طرف خود، اعضاء هیات اجرایی و کلیه کارکنان کمیته ملی المپیک بار دیگراین انتخاب ارزشمند را تبریک گفته و آمادگی کامل مجموعه کمیته ملی المپیک ایران را برای هرگونه همکاری و مساعدت اعلام می دارم. 

                                                             محمد علی آبادی رییس کمیته ملی المپیک