به گزارش سرویس ورزشی برنا، "لیو چون" ضمن اینکه سال آتی را سال سختی پیش بینی کرد، اظهار داشت: مهمترین مسابقاتی که سال آینده پیش رو داریم، مسابقات جهانی اسلوونی است که کسب سهمیه المپیک نیز می باشد. البته ما از کسب سهمیه توسط محسن شادی مطمئن هستیم، ولی به دنبال سهمیه های بیشتر خواهیم بود.


وی تصریح کرد: به محض پایان یافتن امتحانات بازیکنان، اردوی بلند مدت خود را به منظور حضور در این مسابقات آغاز خواهیم کرد. من با تمام وجود تلاش می کنم تا با توجه به امکاناتی که فدراسیون در اختیارم قرار داده، بهترین نتیجه را کسب کنم. 


وی شادی را لایق مدال در المپیک دانست و افزود: محسن شادی توان این را دارد که در المپیک صاحب مدال شود و بسیار امیدواریم که این عنوان را تصاحب کند.  برای او برنامه ویژه ای داریم و ضمن کسب سهمیه المپیک، تلاش می کنیم در المپیک لندن نیز صاحب مدال شود.


سرمربی تیم ملی روئینگ در پایان پیشرفت ایران در اینرشته ورزشی را بسیار عالی توصیف کرد و گفت: پس از شرکت در بازی‌های آسیایی قطر و عدم کسب نتیجه مطلوب، توانستیم بعد از 4 سال در بازی های آسیایی گوانگژو موفق به کسب مدال طلا شویم. البته این موفقیت را مدیون زحمت های مسوولان فدراسیون هستیم؛ چراکه همه جانبه ما را حمایت کرده اند.