حسن زیدی در خصوص دیدار تیم هندبال پارسیان تهران مقابل پتروشیمی کازرون به خبرنگار ورزشی برنا گفت: جو ورزشگاه بسیار سنگین بود و با صحبت نمی توان آن را بیان کرد. فیلم تنها چیزی است که می توان به آن استناد کرد و از وقایع این دیدار گفت. داوری هم بسیار ضعیف بود و یک قضاوت مصلحت آمیز بر بازی حاکم شود.
 

وی افزود: باشگاه وکیلی را در اختیار گرفته و شکایتی را تنظیم کرده است. باشگاه پارسیان شکایت خود را به سازمان تربیت بدنی، فدراسیون هندبال و کمیته انضباطی ارائه کرده و تا آخرین لحظه پیگیر وضعیت بازیکنانش خواهد بود.
 

مدیرعامل پارسیان خاطرنشان کرد: تازه می فهمم که آقای حسین هدایتی چه می کشد. مشکلات زیادی را مقابل تیم های خصوصی قرار می دهند و باید با تمامی آنها مقابله کرد. بازیکنان ما در پایان بازی همه گریه می کردند و من نمی توانم از حق آنها بگذرم و مطمئن باشید حق این بازیکنان را خواهیم گرفت.


زیدی در خصوص اینکه گفته می شود سرمربی سابق پارسیان با باشگاه پتروشیمی وارد مذاکره شده، گفت: گویا آقای ناری شب قبل از بازی با مسوولان تیم حریف مذاکره کرده، اما این برای ما مهم نیست. ما منتظر مربی خارجی هستیم و با 2 مربی صرب و کروات وارد مذاکره شده ایم؛ آنها در هفته جاری وارد تهران می شوند و در صورت نهایی شدن مذاکرت با یکی از آنها قرارداد خواهیم بست.


وی در پایان گفت: فشار اقتصادی زیادی روی تیم های خصوصی است، اما با این حال ما تیمداری می کنیم و با تمام مشکلات کنار می آییم؛ اما هر روز یک مسئله جدید برای تیم ما درست می شود و ما باید آنها را رفع کنیم و امیدوارم در این راه مسوولان هم به کمک تیم های خصوصی بیایند.