به گزارش سرویس ورزشی برنا، هفته پایانی مرحله رفت نوزدهمین دوره لیگ برتر باشگاه های کشور روز یک شنبه 26 دی ماه با انجام سه دیدار در شهرهای اصفهان، ماهشهر و کرج برگزار شد که در مهمترین بازی هفته در اصفهان صندوق ضمانت صادرات صدرنشین رقابت ها و ذوب آهن به تساوی 4 - 4 رضایت دادند.


در این مسابقه دو پیروزی مهران احدی از ذوب آهن، دو باخت افشین نوروزی از صندوق ضمانت، برد اسدی از صندوق برابر محمدرضا نعمتی و پیروزی نیما عالمیان از صندوق ضمانت مقابل هوانگ شنگ تایپه ای از ذوب آهن نکات قابل توجه این مسابقه بود.


در دیگر دیدار این هفته در ماهشهر پتروشیمی بندرامام 5 بر یک از سد مناطق نفت خیز جنوب گذشت. در تیم پتروشیمی لطف الله نسبی، مالمیری، اخلاق پسند و رحمت پناه در پیروزی های این تیم نقش داشتند و در تک پیروزی تیم مناطق نفتخیز جنوب را پوریا عمرانی ملی پوش جوان کشورمان برابر رحمت پناه رقم زد.


در کرج و در آخرین بازی پایانی مرحله رفت سایپا البرز براحتی و با نتیجه 5 بر صفر هیئت تهران را شکست داد. سربخشیان، احمدی فر، بهمنی و زمان ملا پیروزی سایپا را به ارمغان آوردند . در این هفته نفت سپاهان استراحت داشت.


تا پایان مرحله رفت مسابقات لیگ برتر تنیس روی میز باشگاههای کشور صندوق ضمانت صادرات با کسب 5 برد، یک مساوی و دریافت 16 امتیاز در صدر جدول قرار گرفت. پتروشیمی بندرامام با 4 برد ، یک مساوی و یک باخت و کسب 13 امتیاز در جایگاه دوم ایستاد. سایپا البرز نیز با 4 برد و 2 باخت و 12 امتیاز رده سوم جدول را به خود اختصاص داد. تیم های ذوب آهن اصفهان با 8 امتیاز، مناطق نفت خیز جنوب و نفت سپاهان هر کدام با 6 امتیاز و هیئت تهران بدون کسب امتیاز در رتبه های چهارم تا هفتم جدول رده بندی قرار گرفتند.

گقتنی است هفته نخست مرحله برگشت با انجام سه مسابقه روزهای 29 و 30 دی ماه برگزار خواهد شد.