به گزارش سرویس ورزشی برنا و به نقل از اسکای اسپورت، منچسترسیتی با پیروزی 3-1 شب گذشته در خانه نیوکاسل، تا حدی شکست هفته گذشته مقابل اورتون در ورزشگاه خانگی اش را جبران کرد.

مانچینی در مورد عملکرد بازیکانش که در همان 5 دقیقه ابتدایی توانستند با دو گل پیش بیفتند، گفت: فکر می کنم بازی را بسیار خوب شروع کردیم و توانستیم دو گل زودهنگام را به ثمر برسانیم. نیوکاسل رقیب دشواری و قدرتمندی بود و البته باید گفت فضای ورزشگاه این تیم هم بسیار عالی بود. بازی مقابل اندی کارول بسیار دشوار بود و البته دفاع ما بسیار خوب کار کرد.

این مربی ایتالیایی در ادامه افزود: به نظرم مهم است که زیر فشار بازیکنان نیوکاسل بتوان به سرعت دو گل زد. پس از این گل ها آنها تا 25 دقیقه ابتدایی فشار زیادی به ما وارد کردند. با این حال چیزی که در پایان مهم بود پیروزی سیتی بود.

وی در پایان بازگشت ته وز رویایی دانست و عنوان کرد: واقعا خوشحالم که او پس از اینکه از درخواست خود مبنی بر خروج از سیتی صرف نظر کرد، توانست در این بازی دو گل به ثمر برساند. البته من تنها به او توجه نداشتم، بلکه همه بازیکنان بازی فوق العاده ای انجام دادند و جیمز میلنر بسیار خوب کار کرد.