به گزارش سرویس ورزشی برنا، فلورنتینو پرز رئیس باشگاه رئال مادرید در گفتگویی مفصل با رادیو "کادنا سر" شرکت کرد.

او در بخشی از از حرف هایش دربراه انتقال نیمار به بارسلونا و عدم حضور این ستاره برزیلی در مادرید گفت: ‌سه سال شانس جذب او وجود داشت و می خواستیم از فرصت استفاده كنیم، اما سانتوس نمی گذاشت برود و قراردادش را تمدید می كرد. با باشگاه، پدرش و سازمانی كه 40 درصد از حق انتقالش را در اختیار داشت ،‌صحبت كردیم . خریدش برای ما 150 میلیون یورو آب می خورد. نمی دانم كه بارسا نیز برای خریدنش این قدر خرج كرده است یا نه.

پرز درخصوص آینده کاکا که از زمان حضورش در رئال نتوانسته آن بازی های مورد انتظار را به نمایش بگذارد، عنوان کرد: سرمربی و زیدان تصمیم خواهند گرفت . حضورش در باشگاه با جذب اسپانسرهای بیشتر همراه بوده است. در حقیقت به لطف او و باقی ستاره ها، درآمد ما از اسپانسرها 400 میلیون یورو بیشتر شده است. کاکا بدشانسی اورد كه مصدوم شد و به جایی كه همه انتظارش را داشتند، نرسید .

رئیس رئال مادرید با رد شایعه وجود اختلاف در رختکن تیم ادامه داد: از سال 2000 تا كنون این متحدترین تیمی است كه دیده ام.

پرز درباره جذب بازیکنانی همچون فالکائو، لواندوفسکی و ایسکو اظهار داشت: فالکائو بازیکن با ارزشی است، اما شنیده ام كه به موناكو می رود. لواندوفسکی نیز برای دیدن فینال جام حذفی به مادرید آمده بود و در مورد مسائل مختلف صحبت كردیم . نمی دانم را جذب خواهیم کرد یا نه. ایسکو نیز ‌بازیکن خوبی است، اما بازیكنان زیادی در پستش داریم . نمی دانم كه به او نیاز است یا نه.

وی با بیان اینکه وجهه باشگاه رئال مادرید به رغم مشکلات اخیر گفت: ‌فكر نمی كنم وجهه تیم از دست رفته باشد. این كه مربی رئال با دستش شكلك در بیاورد درست نیست . مسلما مورینیو نیز اشتباهاتی كرده كه خودش هم اعتراف كرده است، اما نكته این جاست كه هر كاری كه او می كند ، بازتاب جهانی دارد.

پرز با تکذیب شایعه جدایی رونالدو بیان کرد: هیچ پیشنهادی از پاریسن ژرمن نداشتیم. زمانی كه با هم صحبت كردیم تلاش كردیم كه ناراحت نشود. شرایط بدی بود و گذشت. تعصب و تعهدش همیشه فوق العاده بود. مورینیو هرگز به من نگفت كه او را بفروشیم . چطور می شود چنین فكری در مورد بهترین بازیكنمان داشت؟‌ كریستیانو همیشه یك الگو بود و مشكلی با كسی ندارد.