به گزارش سرویس ورزشی برنا و به نقل از روزنامه la stampa، پس از اینکه دل نری به بوفون هشدار داد برای بازگشت به جایگاه اصلی اش در تیم باید تلاش کند و به راحتی نمی تواند جای "استوراری" را بگیرد، تیم های چون زنیت، بایرن مونیخ و منچستریونایتد در روزهای پایانی سال برای خرید دروازه بان شماره یک تیم ملی ایتالیا پیشنهادات خود را ارائه دادند.

دل نری پس از صحبت هایش مبنی بر اینکه بوفون باید برای رسیدن به جایگاه سابقش تلاش کند، گفت: نمی توان در مورد یک قهرمان صحبتی کرد و ریسک اینکه شاید اشتباه باشد را نپذیرفت. مردم می خواهند با گفتن اینکه من بوفون را بهترین دروازه بان جهان نمی دانم، میان ما مجادله ایجاد کنند. من دیوانه نیستم. بوفون طی ده سال گذشته بهترین مربیان را برای تمرین کردن را داشته است. چگونه می توانم به موقعیت وی شک کنم.

این مربی ایتالیایی در ادامه افزود: به شرایط کسی که یک عمل جراحی جدی را داشته احترام می گذارم و تنها چیزی که باعث می شود شک من افزایش پیدا کند، آمادگی وی برای در زمان بازگشت به تمرینات است. در این شرایط فروش بوفون کار ابلهانه ای است؛ چراکه وی تاریخ یوونتوس است و ما به او اعتقاد داریم.