به گزارش سرویس ورزشی برنا، سیتی تیمی بود که دنیل کار خود را به صورت حرفه ای از آن شروع کرد، دنیل پس از آن به چلسی رفت و در نهایت در ژانویه ۲۰۱۳ به آنفیلد آمد و حالا یکی از بهترین مهاجمان تمام کننده جهان است.

فاولر، کسی که سه سال را پیش از بازگشت دوباره اش به آنفیلد در منچستر سیتی سپری کرد، دوران نو جوانی و جوانی شماره ۱۵ لیورپول را در سیتی به چشم خود دیده بود.

حالا، در حالی که ۱۰ سال از آن زمان می گذرد، استاریج از حمایت و تعریف و تمجید فاولر برخوردار شده است، دنیل همراه با لوییس سوارز در فصل جاری یک خط حمله ترسناک را ایجاد کرده اند.

فاولر به لیورپول اکو گفت:” به اندازه کافی خوش شانس بودم که وقتی در سیتی بودم توانستم در کنار دنیل تمرین کنم. حتی در سن ۱۵ سالگی هم می توانستید ببینید که او همه چیز دارد.”

” او با بعضی حرکات تکنیکی اش برخی از بازیکنان مسن تیم را تحت تاثیر قرار می داد. اعتماد به نفس خوبی داشت. همیشه می دانستم که او به بازیکن ویژه ای تبدیل خواهد شد.”

” من تمام ویژگی های یک مهاجم در سطح جهانی را در او می بینم. من واقعا تحت تاثیر توانایی های دنیل قرار گرفتم. وقتی او به لیورپول آمد فشار زیادی رویش وجود داشت.”

” از زمان حضورش در اینجا اشتباهاتی داشته اما خوشبختانه توانسته جایگاهش در لیورپول را به خوبی پیدا کند و درخششی جهانی داشته باشد. او یک بازیکن فوق العاده است.”