به گزارش سرویس ورزشی برنا، استیون جرارد در اولین روز ماه مارس در بازی با ساوتهمپتون توانست از روی نقطه پنالتی گل زنی کند و در بازی بعدی تیم مقابل منچستر یونایتد نیز موفق به زدن ۲ گل شد .پس از این دو بازی او با درخشش به پیروزی ۶ بر ۳ لیورپول مقابل کاردیف کمک به سزایی کرد و در بازی با ساندرلند نیز توانست از روی ضربه ازاد پشت محوطه جریمه گلی دیدنی وارد دروازه کرد و لیورپول را در مقابل تاتنهام نیز به پیروزی ۴ بر صفر رساند.

استیون جرارد پس از دریافت این جایزه در مصاحبه ای گفت:این جایزه از بهترین جایزه هاست، هواداران پول خوبی برای تماشای ما پرداخت می کنند و نسبت به بازی های بسیار مطلع و هوشمند هستند بنابراین کسب این جایزه یک دستاورد فوق العاده است.

فکر می کنم این جایزه می توانست به هریک از ۱۱ بازیکن اصلی تیم یا حتی بازیکنان تعویضی که خیلی خوب به تیم کمک کرده اند تعلق بگیرد پس به نظر من در حال حاضر این بیشتر برای تیم است و نه فقط برای من.

من از روشی که بازی کرده ام بسیار راضی هستم، من بعد از هر بازی و هر جلسه تمرینی خودم نقد می کنم ، من خیلی خوب به تیم کمک می کنم از مربی از من راضی است و شما یک استیون جرارد خوشحال را می بینید.