به گزارش سرویس ورزشی برنا، دیگو سیمئونه گفت:"در نیمه اول ما بازی روانی ارائه نکردیم و دوندگی لازم در خط میانی را نداشتیم، اما وقتی رائول گارسیا وارد میدان شد این نقص را برطرف کردیم."

کورس قهرمانی:"بچه ها تلاش بسیار زیادی کردند و حالا باید باتری های خود را مجدداً به بهترین نحو ممکن شارژ کنند، چرا که دیدار سه شنبه شب با چلسی برای باشگاه و تاریخ اتلتیکو مادرید بسیار مهم است."

مشکلات مواجه شده مقابل الچه در ضدحملات:"ما ترکیب معمول خود را به میدان نفرستادیم. من سعی کردم آدرین را در سمت راست به کار گیرم تا برای ساپونارو که یک مدافع چپ تخصصی نیست مشکلاتی ایجاد کند. اما این باعث شد تا در نقاط دیگر زمین دچار مشکل شویم و آنها در خط میانی بازیکنان بیشتری داشتند و هافبک های آنها توپ ها را می گرفتند. سپس، با سیستم 2-4-4 بازی کردیم، و قوی تر شدیم و راحت تر پرس کردیم و این به ما اجازه داد تا مشکلات زیادی برای آنها ایجاد کنیم. دیگو کوستا هم عمق زیادی به بازی ما بخشید و سوسا هم کرنر خوبی فرستاد که منجر به گل اول ما شد."

بازی های باقی مانده:"از حالا تا پایان، هر بازی سخت خواهد بود و با مشکلاتی مواجه خواهیم شد."

پنالتی زن ها:"برای ضربه اول، من به کوکه گفتم تا به ویا بگوید که او ضربه بزند. برای دومین پنالتی، از گارسیا خواستم تا ضربه بزند اما او صدای مرا نشنید و خوشبختانه کاستا ضربه خوبی به توپ زد."

آیا اتلتیکو می تواند شکستی را متحمل شود؟"ما به این چیزها فکر نمی کنیم. ما سه بازی خارج از خانه داریم و کنار آمدن با این موضوع برای ما کافی است."