به گزارش سرویس ورزشی برنا، منچسترسیتی در یکی از بازی های عقب افتاده اش، 2-2 مقابل ساندرلند ته جدولی متوقف شد تا اختلافش با لیورپول صدنشین، به 6 امتیاز برسد، ولی به گزارش ساکروی، مانوئل پیگرینی قبل از بازی تیمش مقابل وست بروموویچ ادعا کرده رقیبان سیتی هم امتیاز از دست خواهند داد:"مطمئنم دیگر تیم ها هم مثل بازی آخر ما، امتیاز از دست خواهند داد. اکنون 15 امتیاز می توانیم کسب کنیم و تلاش خواهیم کرد بیشترین آن را بدست بیاوریم. بعد از آن و در انتهای فصل خواهیم دید که چه تیمی قهرمان خواهد بود. همه به یک اندازه می خواهند قهرمان شوند. باید تلاش کنیم فصل را به بهترین شکل ممکن، به اتمام برسانیم. دچار مصدومیت های متعددی در طول فصل شدیم، ولی این فقط برای ما پیش نیامده است. دیگر تیم ها هم مصدومیت هایی داشته اند و البته که این یک مشکل به حساب می آید.

مرد شیلیایی در مورد شایعه خرید مسی از سوی سیتی هم صحبت کرد:"شنیدن این شایعات مختلف برایم عجیب نیست. در تمام طول سال این شایعات وجود داشته اند. مثلا ببینید چند دروازه بان قرار بوده از اول فصل به ما بپیوندند."

گفتنی است، آبی ها نخواهند توانست در بازی روز دوشنبه شان مقابل وست بروموویچ از حضور خسوس ناواس، داوید سیلوا و یحیی توره، بهره ببرند.