به گزارش سرویس ورزشی برنا، گارسیا پس از شکست تیمش گفت:«راستش را بگویم انتظار چنین بازی را نداشتم. امروز از هر نظر مرتکب اشتباه شدیم. تنها چیزی که در موردش اشتباه نکردم این بود که دیروز گفتم رقابت بر سر قهرمانی به پایان رسیده است. آن را دیگر درست گفتم.»

رم بسیار بی انگیزه در میدان حاضر شد و آنها مرتکب اشتباهات فراوانی شدند و به حریفشان که برای باقی ماندن در لیگ تلاش می کند موقعیت های زیادی دادند.

«تیم از نظر انگیزه بسیار متفاوت بود و به راحتی می شد این را دید. ما فوتبالمان را در رختکن جا گذاشتیم. هیچ دوندگی، تلاش و پاسی ندیدم، هیچ چیز.»

«باعث تاسف است، چون می خواستم این بازی را ببریم و بازیکنان هم چنین خواسته ای داشتند، ولی ما باید خیلی بیشتر از این تلاش می کردیم، خیلی بیشتر. متعجب شدم، چون با وجود اینکه می دانستم نمی توانیم به رده اول برسیم، می بایست هر وقت به زمین می رویم نهایت تلاشمان را انجام دهیم.»

«این شکست از ارزش های فصل فوق العاده ای که داشتیم چیزی کم نمی کند، ولی در این هفته واقعا باید تلاش کنیم تا دیگر مرتکب اشتباهات بیشتری نشویم.»

یوونتوس به سومین اسکودتوی متوالی اش هم رسید، آنها چه چیزی دارند که رم از آن برخوردار نیست؟
«آنها به قهرمانی در ایتالیا عادت کرده اند. ما در این فصل چیزهای زیادی یاد گرفتیم، اما باید فصل را بهتر از این به پایان برسانیم. فقط هواداران نیستند که در فصل آتی انتظار بیشتری دارند، خودم و بازیکنان هم همین طور هستیم.»

یکشنبه آتی یوونتوس در استادیو الیمپیکو مهمان رم خواهد بود و نتیجه آن مسابقه اهمیتی ندارد، اما گارسیا به هواداران هشداری داده است.

«مسابقه یکشنبه هفته بعد فقط باید جشنی فوتبالی باشد، برای رم تا نشان دهد از فصلی که داشتیم راضی هستیم و به دستاوردهایمان افتخار می کنیم.»