به گزارش سرویس ورزشی برنا، خسرو حیدری درباره حضور مجددش در جمع شاگردان قلعه نویی گفت: قراردادم را دیروز با استقلال تمدید و امروز با این تیم آن را امضا می کنم. با مسئولان این تیم به توافق نهایی رسیدم و همانطور که قبلا گفته بودم، اولویت من در ایران تنها استقلال است و با هیچ تیم داخلی هم مذاکره نکردم. همه مرا می شناسند که دنبال مسائل حاشیه ای نیستم.

او در پاسخ به سوالی مبنی بر پیشنهاداتش از خارج کشور افزود: هنوز مذاکره من با تیم آلمانی ادامه دارد و مسئولان استقلال در جریان این موضوع هستند. می دانید حضور در اروپا و لیگ های معتبر آرزوی هر بازیکنی است و حتی مسئولان باشگاه هم از حضور احتمالی من در اروپا استقبال کردند و آن را افتخاری برای فوتبال ایران می دانند. همچنین ظرف روزهای گذشته از طریق یکی از ایجنت های رسمی پیشنهادی از قطر برایم رسید که آن را رد کردم. من در صورتی خارج از کشور بازی خواهم کرد که بتوانم در یکی از لیگهای معتبر اروپایی بازی کنم.

حیدری افزود: همه تلاشم روی این است که ناکامی فصل قبل را جبران کنیم. خود من فصل گذشته مصدومیت داشتم و نتوانستم کامل در خدمت تیم باشم. هواداران از ما توقع قهرمانی داشتند اما شرمنده آنها شدیم. امسال همه هواداران از استقلال توقع فوتبال زیبا و هجومی دارند که با توجه به شناختی که از آقای قلعه نویی و بازیکنان امسال دارم این نوع بازی را سرلوحه خود قرار خواهیم داد.

او درباره مسائل مالی باشگاه اضافه کرد: امسال باید در استقلال همه تلاشمان روی قهرمانی باشد تا فصل پیش را جبران کرده باشیم. امسال با توجه به سقف بودجه، قراردادها کاهش یافته و من هم بعنوان جزیی از تیم شامل این قضیه شدم. امسال برای همه استقلالی ها قهرمانی مهم است و بس.

حیدری ادامه داد: درحال حاضر به استقلالی ها قول داده ام که اگر تیم آلمانی پیشنهاد جدیدی نداد، در خدمت این تیم بمانم و فردا هم قراردادم را با این تیم امضا می کنم.

او درباره تیم جدید مدیریتی استقلال گفت: در اینجا جا دارد از زحمات مدیران گذشته تشکر کنم. فعالیت در استقلال بسیار سخت و طاقت فرساست. آقای افشارزاده را هم که همه ورزشی ها می شناسند و فکر می کنم با حضور ایشان بتوانیم روزهای آرامی در استقلال پیش رو داشته باشیم. من در اردوی تیم ملی چند بار وزیر ورزش جناب آقای دکتر گودرزی را دیده ام و خوشحالم امروز ایشان و معاونینش الگوی مناسبی برای سیستم مدیریتی استقلال پیاده کرده اند. اتفاقا امروز در حین جلسه با آقای نظری، آقای دکتر توفیقی یکی از اعضای هیات مدیره تماس داشتند و پیگیر قرارداد و وضعیت بازیکنان بودند که این امر جای خوشحالی دارد که همه ارکان باشگاه به فکر موفقیت و پیشرفت تیم هستند.

وی در پایان ادامه داد: می‌خواهم از لطف همه هواداران تشکر می کنم و به آنها بگویم که شرمنده آنها هستیم که سال گذشته نتیجه دلخواه حاصل نشد. امیدوارم امسال در کنار هواداران فصل خوبی را سپری کنیم.