به گزارش سرویس ورزشی برنا و به نقل از کوریره دلااسپورت، موراتی پس از حرف و حدیث های فراوان بالاخره پیش از تعطیلات نیم فصل و سال جدید لئوناردو برزیلی را که سابقه مربیگری در تیم آث میلان را دارد، به عنوان سرمربی جدید اینتر و جانشین رافائل بنیتز معرفی کرد.

موراتی چند روز پس از این انتخاب خود گفت: فکر می کنم برای هواداران زیبا باشد که با دانستن نام مربی تیم محبوب خود تعطیلات را سپری کنند. به عقیده من این یک هدیه خوب برای هواداران است و البته آنها شایستگی آن را دارند. من سال ها است که لئو را می شناسم و برای وی احترام زیادی قائل هستم. هنگامی که زمان جدایی از بنیتز فرا رسید، او با هیچ تیمی قرارداد نداشت که این باعث می شد ما به راحتی با وی وارد مذاکره و امضای قرارداد شویم.

وی در ادامه افزود: لئوناردو مرد باهوشی است و من این را از اولین ملاقتمان یعنی زمانی که او در میلان یک فوتبالیست بود، متوجه شدم. او فصل گذشته نشان داد که مربی بزرگی است و می تواند کارهای فوق العاده ای انجام دهد. ما برای اینکه هواداران میلان را آزار دهیم و خشمگین کنیم، لئوناردو را انتخاب نکردیم. او مربی مستعدی است و می دانستیم که اینتر می تواند با وی به عناوین زیادی دست پیدا کند. من به لئوناردو اعتماد دارم و خوشحالم که او با ما است.