به گزارش سرویس ورزشی برنا، سرمربی ایتالیایی همچنین در مورد رئال مادرید هم صحبت کرد: "من قهرمان های زیادی را هدایت کرده ام اما مطمئناً کریستیانو مؤثر ترین آنها بوده است. هیچ بازیکنی قبل از او موفق به زدن یک گل در هر مسابقه نشده بود."

در مورد یواخیم لوو گفت: "فکر می کنم بعد از قهرمانی در جام جهانی با آلمان، او در مراسم توپ طلا شایسته دریافت جایزه بهترین مربی سال بود. من خوشحالم چون در جمع سه مربی برتر بودم و چون کریستیانو برنده شد."

او همچنین در مورد نتایج ضعیف میلان نیز صحبت کرد، تیمی که این هفته نیز با نتیجه 1-0 مقابل آتالانتا شکست خورد: "من متأسفم که تیم را در این وضعیت می بینم. آنها به زمان، پشتکار و صبر نیاز دارند تا همه چیز خوب پیش برود و می دانم که پیپو اینزاگی خصوصیات لازم برای موفقیت را دارد. همراه با مدیران آنها مخمصه فعلی خود را حل و فصل خواهند کرد. درست است که این میلان با تیم تحت هدایت من متفاوت است. بدون چمپیونزلیگ همه چیز سخت تر می شود."

آنچلوتی در ادامه افزود، از اینکه وارد تالار مشاهیر فوتبال ایتالیا شده است افتخار می کند و به صحبت کردن در مورد سری آ ادامه داد: "یوونتوس مدعی است، آنها بیشترین تجربه را دارند، و من از نحوه بازی خوب باشگاه های کوچکتری مثل امپولی و ساسولو شگفت زده شده ام."