به گزارش سرویس ورزشی برنا و به نقل از مارکا، در این دیدار خیریه و دوستانه که به منظور گسترش و پیشرفت مدارس آفریقا در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو برگزار شد، ستارگان رئال مادرید موفق شدند با نتیجه 8-3 مهمان خود را شکست دهند.

در این بازی بازیکنانی چون "لوییز فیگو"، "زین الدین زیدان"، "فرناندو ردوندو"، "روی ماکای"، "ویلی سانیول" و"امیلیو بوتراگوئنو" مقابل هفتاد هزار تماشاگر به میدان رفتند.

"روبن دلارد" که ناچار شد خیلی زود از دنیای فوتبال خداحافظی کند، گل نخست بازی را یازده دقیقه پس آغاز بازی به ثمر رساند. بوتراگوئنو، ردوندو و آلفونسو پرز سه گل دیگر هم زدند تا اینکه "نیکو کوواچ" یک گل برای تیم آلمانی به ثمر رساند و نتیجه را 4 بر یک کرد.

پس از استراحت بین دو نیمه پائولو سرجیو یک گل دیگر هم برای بایرن به ثمر رساند و "رابرت کوواچ" یک گل به خودی زد تا نتیجه 5-2 شود. سرجیو بازی را 5-3 کرد، اما یک گل به خودی دیگر از سوی "نیکو کوواچ" بازی را 6-3 به سود رئال کرد. در دقایق پایانی هم "داور شوکر" و "فرناندو سانز" دو گل دیگر زدند تا رئال بازی را با پیروزی 8-3 پایان دهد.

لوییز فیگو پس از این بازی گفت: اینگونه بازی ها همیشه زیبا است. من بسیاری از هم تیمی ها و دوستان قدیمی خود را ندیده بودم، اما اکنون این فرصت را پیدا کردم تا آنها را بار دیگر ببینم. ما این بازی را به همه محرومین تقدیم می کنیم. من بسیار خوشحالم بسیاری از مردم را دیدم که برای بازی ما آمده بودند.