به گزارش سرویس ورزشی برنا، امیر قلعه نویی به همراه تیم تراکتورسازی این روزها در اردوی 10 روزه خود در ترکیه به سر می برد تا با کسب آمادگی بیشتر به پیشواز مسابقات لیگ برتر فصل جدید برود. در حاشیه تمرینات این تیم سایت باشگاه تراکتورسازی مصاحبه ای را با سرمربی اسبق تیم ملی کشورمان انجام داده که در ذیل می خوانیم:

* جناب آقای قلعه نویی در مورد شرایط اردو صحبت بفرمایید؟
-قبل از هر چیز لازم است بگویم كه بعضی از دوستان در مورد رنگ پیراهن تراكتورسازی شیطنت می كنند اما من قبلا توضیح داده ام و اکنون هم می گویم كه من به آرمان های افراد و باشگاه ها احترام می گذارم و آرمان تراكتورسازی و رنگ پیراهن آن معلوم است. لذا من برای بعضی ها كه از روی شیطنت می گویند قلعه نویی گفته رنگ پیراهن باید عوض شود متاسفم.

در مورد كلیت تیم همه چیز خوب است و بازیكنان خوبی جذب كرده ایم. تمرینات خوبی می كنیم. در مورد اردو هم همه چیز اعم از محل اسكان، محل تمرین، نظم و انضباط خوبی داریم. هدف ها مشخص است و همه تلاش می كنیم به اهداف مان برسیم. همه چیز خوب است و جا دارد كه از آقای جعفری مدیر عامل و سایر مسوولین باشگاه تشكر بكنیم که این شرایط خوب را برای تیم مهیا كرده اند.

* با توجه به اینكه محل اردو در ساحل دریای مرمره، هم سطح دریا است، در آمادگی تیم چقدر موثر است؟

-در حال حاضر این مسئله كه باید در ارتفاعات تمرین كرد منسوخ شده و متخصصین بدنسازی نیز روی این تاکید دارند. با توجه به اینكه ما دو هفته قبل از بازی ها به تبریز برمی گردیم موضوع تطبیق بازیكنان با شرایط تبریز نیز طبیعی خواهد بود.


* با توجه به اینكه تراکتور همچون سایر تیم ها نیز بسته شده و همه در اردو هستند، به نظر شما وضعیت تیمتان چگونه است؟
-من تنها در مورد تیم خودمان صحبت می كنیم، ما تیم خوبی بسته ایم خوب تمرین می كنیم، نفرات آماده هستند و تصمیم داریم چند بازی تداركاتی قبل از بازی های لیگ انجام دهیم تا عیار تیم بدست بیاید. من به آینده تراكتور امیدوارم و انگیزه ای در آنها می بینم که آینده خوبی را نوید می دهد.

* در مورد بازی های تراكتور با توجه به قرعه کشی انجام شده، چه نظری دارید؟
-ما بازی آسانی نداریم و به نظر من 34 بازی تا فینال در پیش داریم و به همه حریفان هم احترام قائلیم. اگر بازی را سهل بگیریم برای ما مشكل ساز خواهد شد چرا كه همه كار و تلاش می كنند. منتها ما چند امتیاز خوب داریم بخصوص هواداران كه پشتیبانی هواداران برای ما كمك خوبی خواهد بود ولی چه در داخل تبریز و چه در خارج تبریز بازی های سختی خواهیم داشت.

* تا شروع لیگ تیم به چند درصد از آمادگی خواهد رسید؟
-ما بر اساس برنامه ریزی حركت می كنیم. در اردو به آمادگی مناسبی می رسیم و بعد از اردو می خواهیم با ملوان و سایپا بازی تداركاتی انجام دهیم.

* در زمان اردو با كدام تیم بازی خواهید كرد؟
-با تیم مورد نظر در حال صحبت هستیم كه بعد از مشخص شدن متعاقبا اعلام خواهد شد.

*حرف آخر؟
با احترام و ادب به مردم آذربایجان، اگر هواداران در تمرینات تیم حضور یابند موجب پشتگرمی تیم خواهند شد. هواداران تراكتور امتیاز مهمی برای تیم هستند