به گزارش سرویس ورزشی برنا و به نقل از اسکای اسپورت، "گاس هیدینک" دو فصل قبل پس از تنها 6 ماه حضور بر روی نیمکت چلسی، این تیم را به قهرمانی جام حذفی رساند. به همین دلیل طی هفته های اخیر باردیگر شایعاتی مبنی بر مذاکره آبراموویچ برای بازگشت وی به چلسی شنیده شد، اما به نظر می رسد دو پیروزی اخیر آبی‌پوشان لندن او را متقاعد کرده که فعلا جایی در این تیم ندارد.

هیدینک در این باره گفت: باید این را بگویم که در مورد صحبت هایی که در مورد حضورم در چلسی گفته می شود، همه چیز را می دانم، اما باید صادقانه بگویم که نمی خواهم برای دومین بار به لندن بازگردم. نمی توان وضعیت کنونی را با وضعیتی که دو فصل قبل وجود داشت، مقایسه کرد. در آن دوره من دو شغله بودم و علاوه بر چلسی در تیم ملی روسیه هم فعالیت داشتم، اما آن دو تیم، تیم هایی بودند که رومن آبراموویچ بر هر دوی آنها مسلط بود و هر دو زیر نظر وی بودند، اما اکنون این گونه نیست.

این مربی هلندی در ادامه اظهار داشت: به همین دلیل است که اکنون به این موضوع توجهی ندارم. ضمن اینکه می دانم بسیاری از باشگاه های انگلیسی بدنبال من هستند، اما نمی خواهم کار کنونی ام را رها کنم. من مربی تیم ملی ترکیه هستم و تا تابستان سال 2012 با این تیم قرارداد دارم و به آن احترام خواهم گذاشت.