سید مهدی هاشمی، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی برنا اظهار کرد:  صالحی امیری به عنوان وزیر ورزش و جوانان از مناسب‌ترین و بهترین جایگاه برخوردار است و می‌تواند موفقیت‌های بسیاری را در دو عرصه ورزش و جوانان کسب کند.

نماینده مردم تهران در مجلس ادامه داد: در دوره گذشته موضوع جوانان در وزارت ورزش و جوانان بسیار کمرنگ شده بوده و توجهی به مقوله جوانان داده نمی‌شد، در حالی‌که موضوع جوان دارای اهمیت است.

عضو هیات رئیسه فراکسیون جوانان در مجلس خاطر نشان کرد: یکی از مطالبات مجلس از صالحی امیری پررنگ شدن و توجه ویژه به جوانان در کنار ورزش است که ایشان نیز قول دادند تا در این زمینه گام‌های موثری را برداشته و زمینه رشد و گسترش در حوزه جوانان را فراهم کنند.

عضو هیات رئیسه فراکسیون جوانان در مجلس تاکید کرد: امیدواریم صالحی امیری بعد از کسب رای اعتماد مجلس بتواند دو حوزه مهم ورزش و جوانان را از شرایط کنونی خارج کرده و ارتقاء دهند.

هاشمی اذعان داشت: توجه ویژه و نگاه خاص به جوانان با توجه به جایگاه و اهمیت آن از مواردی است که قطعا صالحی امیری به آن خواهد پرداخت و شاهد موفقیت روزافزون این وزارتخانه در دو حوزه ورزش و جوانان خواهیم بود.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: صالحی امیری از توانایی و اقتدار کافی در مدیریت وزارت ورزش و جوانان برخوردار است و با ارائه برنامه‌ریزی‌های دقیق و صحح به جلو حرکت می‌کند.