محمدرضا فخیم جو دبیر ستاد دهه فجر سازمان بهزیستی کشور در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی برنا افزود: مراسم تقدیر از ورزشکاران موفق در بازی های پارا آسیایی 2010 با حضور مسوولان سازمان بهزیستی فردا 18 بهمن در تالار اندیشه برگزار می شود.

وی در ادامه با تشریح برنامه های سازمان در دهه فجر اظهار داشت: برپایی نمایشگاه عكس شهدا در ساختمان ستاد بهزیستی كشور، برپایی غرفه های ویژه در مسیر های راه پیمایی 22 بهمن ماه در سراسر كشور و ارائه خدمات بینایی سنجی و مشاوره های اجتماعی و ارائه محصولات تولیدی و خدماتی گروه های همیار و .. از دیگر برنامه های این سازمان برای ایام دهه فجر است.

فخیم جو تصریح کرد: راهپیمایی كودكان مهدهای كودك سراسر كشور در قالب كاروان شادی همراه با برپایی غرفه نقاشی كودكان با موضوع انقلاب اسلامی و اجرای برنامه های متنوع برای كودكان در بیستم بهمن ماه از دیگر برنامه های این ستاد در ایام دهه فجر است.

دبیر ستاد دهه فجر سازمان بهزیستی در پایان گفت: برنامه های این كمیته با هدف گرامیداشت آرمان های انقلاب اسلامی، زنده نگه داشتن یاد شهدا و تجدید میثاق با بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران برگزار می شود.