به گزارش خبرنگار اجتماعی برنا، احمد عجم، استاندار قزوین در مراسم افتتاح دفتر خبرگزاری برنا و شبکه فعالین ازدواج در این استان قزوین خطاب به جوانان گفت: در دهه فجر، انقلاب عظیمی رخ داد و نقش و اثر گذاری امام راحل(ره) بر دل و جان جوانان و فرمانبری این قشر از ایشان باعث به ثمر نشستن این انقلاب شد، بنابراین اگر امروز ثمرات این انقلاب را می بینید بی شک نتیجه آن حرکت عظیمی است که پیشکسوتان شما آن را انجام داده اند.

استاندار قزوین در ادامه افزود: انقلاب اسلامی به یک الگوی بی بدیل تبدیل شده که این امر را مدیون بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، شهدا و مردم در صحنه، همچنین هدایت رهبر فرزانه انقلاب هستیم.

وی همچنین به مقوله مهم اشتغال اشاره کرد و اظهار داشت: کلید اشتغال در سال 90 در جلسه اخیر هیأت دولت در گیلان زده شده است و بر اساس آن رییس جمهور وظیفه ای را برای مدیران ارشد استان ها تکلیف کرد.


عجم با بیان این که محمود احمدی نژاد عنایت ویژه ای به جوانان دارد و در همین زمینه گام های بلندی تا پایان دولت دهم و با حضور شما جوانان برداشته خواهدشد، ادامه داد: در عرصه سیاسی با محوریت جوانان گام های موثری برداشته شده که ضرورتی امکان ناپذیر است.

وی خطاب به جوانان گفت: این را باید باور کرد که آینده این کشور با همت و تدبیر شما ساخته می شود.از این رو سازمان ملی جوانان نقش پیوند نسل امروز و گذشته و طراحی آینده کشور را بر عهده دارد.

وی ادامه داد: برای تحقق این امر نیاز به ابزارهایی ویژه ای است که رسانه ها یکی از مهمترین این موارد است که دستیابی به چنین هدفی را می کند.استاندار قزوین با تاکید بر این که جایگاه رسانه در این استان بسیار رفیع است و فضایی هایی در قزوین وجود دارد که باعث می شود رسانه ها بتوانند نقش اطلاع رسانی و آگاه سازی خود را به بهترین نحو ایفا کنند. در این رابطه می توان به راه اندازی خبرگزاری برنا اشاره کرد، این اطمینان را به اصحاب رسانه می دهیم که ظرفیت مدیران برای پذیرش انتقاد بالاتر خواهد رفت.

عجم خاطر نشان کرد: البته جای خبرگزاری برنا در میان رسانه های موجود در این استان خالی و محسوس بود. رسانه ای که می خواهد زبان گویای جوانان باشد و نقطه نظرات آنها را منعکس و پیوند بین نسل امروز و گذشته را برقرار کند. بنابراین باید گفت برنا می تواند نقش اطلاع رسانی و آگاه سازی را در این عرصه برعهده داشته باشد.

گفتنی است، در پایان مراسم از سه تن از خبرنگاران استان قزوین که در عرصه جوانان و مسائل مربوط به این قشر فعالیت کرده اند، تجلیل شد و خبرگزاری برنا با حضور مدیر عامل برنا، رییس سازمان جوانان استان و استاندار قزوین به صورت رسمی افتتاح شد.