اسفندیار چهار بند خبر داد: به تناسب نیازهایی که وجود دارد، تلاش می کنیم تفاهمنامه هایی برای استفاده از این ظرفیتها در بخشهای مختلف اعم از ساخت و ساز و تعمیر و نگهداری مدارس، اجرای برنامه های فرهنگی و اجتماعی و غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان ایجاد کنیم

به گزارش سرویس اجتماعی خبرگزاری برنا،مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران گفت:به تناسب نیازهایی که وجود دارد، تلاش می کنیم تفاهمنامه هایی را برای استفاده از این ظرفیتها در بخشهای مختلف اعم از ساخت و ساز و تعمیر و نگهداری مدارس، برنامه های فرهنگی و اجتماعی به منظور غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان ایجاد کنیم.

اسفندیار چهار بند در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی دولت با اشاره به برنامه های گسترده آموزش و پرورش شهر تهران درباره توسعه مشارکت های مردمی اظهار کرد: آموزش و پرورش شهر تهران ظرفیتهای خوبی برای مشارکت مردمی و موسسات و انجمن های مردم نهاد دارد.

وی افزود: به تناسب نیازهایی که وجود دارد، تلاش می کنیم تفاهمنامه هایی برای استفاده از این ظرفیتها در بخشهای مختلف اعم از ساخت و ساز و تعمیر و نگهداری مدارس، اجرای برنامه های فرهنگی و اجتماعی و غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان ایجاد کنیم.
 
مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران در ادامه خاطر نشان کرد: با توجه به رشد جمعیت و همچنین محدودیت منابع باید بتوانیم از مشارکت مردم در پیشبرد اهداف آموزش و پرورش بهره برداری کنیم.
 
وی افزود: بنابراین در چنین شرایطی، به منظور تحقق اهداف آموزش و پرورش، مشارکت مردم لازم و ضروری است تا واحد های آموزشی کشور به عنوان خط مقدم جبهه تعلیم و تربیت، کارایی و اثربخشی لازم را داشته باشند.