به گزارش خبرنگار اجتماعی برنا، در این بیانیه آمده است: بار دیگر جهانیان شاهد عمق پایبندی و پشتیبانی ملت ایران از آرمان ها و ارزش هایی بود که امام راحل خمینی کبیر برای آنها به یادگار گذاشته ، یک دلی و شکوه حضوری که میراث داران انقلاب اسلامی در سی و دومین سالگرد یوم الله 22 بهمن به نمایش گذاشتند به حق تجلی ایمان، اخلاص، و تبلور عینی مصداق نور الله در دل یکایک مردم این مرز و بوم بود اما باز طعم شیرین این غرور آفرینی با تحرکات عده ای قلیل و خود فروخته سبب شد تا طعم تلخی بر اذهان ملت برجای ماند.

در ادامه این بیانیه آمده است این تحرک وابسته به جریان استکبار با دعوت سران فتنه و شکست خوردگان در ریاست جمهوری اخیر و تشنگان جاه و مقام برای درخواست تجمع به بهانه حمایت از مردم مصر آغاز شد. آیا این عناصر خودباخته هنگام این دعود شعارهای منافقانه نظیر "نه غزه نه لبنان" را فراموش کردند یا اینکه هیچ گونه اطلاعی در رابطه با قیام ملت مصر و رابطه آن با قیام ملت ایران ندارد، قیام مردم مصر، قیامی علیه دولتی خودفروخته به دولت غرب و تلاشی در جهت احیای ارزش های اسلامی است. اما فتنه اخیر مولود پلید مستکبران است و حمایت های بی دریغ مالی و رسانه ای عناصر ضد انقلاب خارج نشین و سران غرب که 72 ساعت گذشته مهر تاییدی بر آن است.


وی در ادامه آورده تا چه زمانی قرار است عده ای آشوبگر که صراحتا به عنوان بازوی دشمنان خارجی ایران فعالیت می کنند، حیثیت نظام اسلامی را به مخاطره بیندازند؟ متاسفانه طی اغتشاشات 25 بهمن اقدام تروریستی منافقین و سرکردگان فتنه منجر به شهادت دانشجوی بسیجی شهید صانع ژاله که چهره ای مذهبی، حافظ قرآن و از کردهای غیور و یکی از برادران اهل تسنن دانشگاه هنر بود، شد.

اعضای شورایعالی استان ها در ادامه این بیانیه اعلام می دارد که اقدامات خلاف قانون و شرع عوامل مزدور استکبار جهانی، منافقین کوردل و در راس آن سران مزدور را در بر هم زدن نظم عمومی و تجاوز به حقوق ملت مسلمان به شدت محکوم می کند. همچنین از دستگاه محترم قضایی کشور خواستاریم به وظایف قانونی خود برای استقرار نظم و امنیت و مواجهه با همه اقدامات ساختار شکنانه و غیرقانونی عده ای معدود عمل کرد و با درخواست های مردمی همراه شود.

جامعه شوراییان رمز موفقیت امت اسلامی و جهان اسلام را در پیروی و تبعیت از ارزش های دینی و اطاعت محض از ولی امر مسلمین حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای می داند و همگام با امت شهید پرور بیعت جدید خود را با آرمان های بنیان گذار نظام مقدس اسلامی و رهبر معظم انقلاب اعلام می دارد.

همچنین شوراییان کشور از قیام مردم مصر در احیای ارزش های اسلامی و سرنگونی دولت مزدور حسنی مبارک و همچنین از خیزش و خروش ملت مسلمان تونس، اردن، یمن، بحرین و سایر ملت های اسلامی حمایت می کند.

جامعه شوراییان در پایان یادآورشده است: از مجاهدت ها، بصیرت و حضور امت شهید پرور ایران در تمامی صحنه ها و عرصه های دفاع از میهن اسلامی و ارزش های الهی و تبعیت از ولایت امر مسلمین با تمام وجود حمایت کرده و همگام با امت ولایتمدار ایران در مراسم نماز جمعه و راهپیمایی مورخ فردا حضور فعال خواهد داشت.