اولین هتل بیمارستان بخش دولتی کشور در مجتمع دارویی درمانی هلال احمر، مورد بهره برداری قرار گرفت.

به گزارش گروه جوان و جامعهب برنا، دکتر مسعود حبیبی مدیرعامل مجتمع دارویی درمانی هلال در تشریح جزئیات این مرکز اقامتی که بعد از ظهر یکشنبه در محل مجتمع دارویی درمانی هلال مورد بهره برداری قرار گرفت، گفت: مجتمع دارویی درمانی هلال‌احمر با بخش‌های مختلف درمانی همواره پذیرای بیماران بسیاری است و با توجه به راه‌اندازی بخش‌های مختلف تخصصی درمانی در این مجتمع از جمله مرکز رویش برای درمان ناباروری و سایر درمان‌های تخصصی، حجم این مراجعات افزایش یافته است.

وی افزود: از آنجا که بعضا درمان های تخصصی زمانبر بوده و نیاز به این دارد تا بیماران مدت زمان طولانی را صرف این درمان کنند و با توجه به این که معمولا بیشتر مراجعه‌کنندگان برای دریافت این درمان‌ها از شهرستان‌ها یا از سایر کشورها به این مرکز مراجعه می‌کنند، لذا جمعیت هلال احمر با هدف تامین آسایش بیماران و کاهش بار هزینه‌های درمانی تصمیم به راه‌اندازی این مرکز اقامتی گرفت.

به گفته حبیبی، مرکز اقامتی رفاهی بیماران در شرق تهران، مجهز به ۳۸ اتاق اقامتی مجهز، رستوران در فضای بسته و باز، کافه تریا و سایر امکاناتی است که سایر هتل های کشور از آن برخوردارند.

مدیرعامل مجتمع دارویی درمانی هلال با اعلام راه اندازی کلینیک های مکمل در آینده نزدیک گفت: همه تلاش ما این بود تا با راه اندازی سوئیت های خاص در مجتمع، خدمات تخصصی درمانی خود را به بیمارانی که از شهرستان ها و خارج از کشور به این مرکز مراجعه می کنند با ارائه بسته های اقامتی، رفاهی و پذیرایی ارائه دهیم.

حبیبی به پیشرفت دانش پزشکی اشاره و تصریح کرد: راه اندازی این مرکز موجب توسعه و افزایش جایگاه کشور در توریسم درمانی و به خصوص موجب تحکیم روابط کشورمان با همسایگان می شود.

وی به منویات مقام معظم رهبری در زمینه اقتصاد مقاومتی اشاره کرد و گفت: راه اندازی این مرکز اقامتی رفاهی و به تبع آن افزایش پذیرش بیماران خارجی در مجتمع درمانی هلال از بستر های خوب تحقق اقتصاد مقاومتی و توریسم درمانی در کشور است.

حبیبی با اشاره به راه اندازی مراکز درمان ناباروری، درمانگاه تخصصی چشم پزشکی و تبدیل آن به بیمارستان چشم پزشکی، دیالیز، پوست و مو، تورولوژی و مرکز درمان بیماران خارجی در مجتمع دارویی - درمانی هلال، افزود: تاکنون در مرکز درمان ناباروری ۳ هزار مراجعه داشته ایم که ۳۹ درصد در درمان ها به موفقیت دست یافته ایم به علاوه با راه اندازی مرکز سلول درمانی و درمان ویتیلیکو، ۵۰ تن را به صورت رایگان در پروسه درمان قرار داده ایم.