به گزارش سرویس اجتماعی برنا، رحمت الله حافظی در پیامی ضمن گرامیداشت پنجم جمادی الاول، سالروز ولادت با سعادت بانوی كربلا، حضرت زینب كبری(س)، این روز را به همه پرستاران پرتلاش صندوق تامین اجتماعی تبریك گفت.

متن پیام مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی به این شرح است: پنجم جمادی الاول،سالروز ولادت با سعادت بانوی كربلا، حضرت زینب كبری (س) بزرگترین پرستار عالم، اسوه صبر و شكیبایی مصادف با روز پرستار را به همه پرستاران پر تلاش صندوق تأمین اجتماعی تبریك و تهنیت عرض می‌ کنم.

سپاس فراوان بر شما همكاران گرامی و پرستاران سخت‌كوش كه تعهد،بردباری،عطوفت و مهربانی را از حضرت زینب(س) آموختند و با هدفی مقدس، سرشار از محبت و وجدانی بیدار به عنوان عضوی موثر از تیم حافظان سلامت جامعه،بزرگترین نعمت الهی را كه سلامتی وجود انسان است با دستان پر توان خود خالصانه به بیماران و مددجویان هدیه می کنید.

صندوق تأمین اجتماعی افتخار دارد در راستای تحقق اهداف عالیه خود كه همانا افزایش تعداد بیمه شدگان، ارائه خدمات با كیفیت برتر و دستیابی به سازمانی كارآمد ، پایدار و پاسخگو است با خدمات ارزشمند كاركنان درمانی به ویژه كادر پرستاری در مسیر ارتقاء سلامت و خدمت به میلیونها انسان شریف و زحمتكش گام برداشته و با سرلوحه قرار دادن فرمایشات مقام معظم رهبری كه امسال را سال جهاد اقتصادی نامگذاری کرده اند در نهادینه كردن فرهنگ استفاده بهینه از منابع و بهره گیری از علوم و فنون پیشرفته روز در جهت حفظ سرمایه های موجود، از تمامی ظرفیت ها و امكانات در دسترس حداكثر بهره برداری را بعمل آورد. 

ضمن تبریك مجدد به مناسبت روز پرستار و قدردانی از تلاش های بی شائبه شما همكاران بزرگوار، توفیق روز افزونتان را در مسیر پیشبرد اهداف مقدس جمهوری اسلامی و تداوم ارائه خدمت با كیفیت مطلوب به بیمه‌شدگان محترم از درگاه ایزدمنان خواستارم.