به گزارش سرویس اجتماعی برنا، نایب رییس انجمن قلب کودکان ایران با بیان این که سومین همایش قلب توسط این انجمن و در مرکز آموزشی، تحقیقاتی و درمانی قلب و عروق شهید رجایی برگزار می‌شود، اظهار داشت: بیش ‌از پانصد متخصص از سراسر کشور در این همایش حضور خواهند یافت. 

دبیر سومین همایش قلب کودکان افزود: از میان مقاله‌های ارسال شده به دبیرخانه همایش، 50 مقاله پذیرفته شده که در ایام برگزاری همایش به صورت سخنرانی و پوستر ارائه خواهد شد.

وی درباره برنامه‌های جانبی همایش نیز گفت: انجام 6 جراحی زنده در حوزه اقدامات مداخله غیرجراحی قلب و عروق کودکان برای درمان، اجرای سه پانل و چهار کارگاه با موضوعات جراحی و اقدامات مداخله‌ای، اکوجنینی، paceMaker، Stenting CHD HoterMonitoring از برنامه‌های سومین همایش قلب کودکان است.

نایب رییس انجمن قلب کودکان ایران با اعلام حضور سخنرانانی از کشورهای آلمان، مالزی، لهستان و یونان برای ارائه سخنرانی و اقدامات غیر جراحی قلب و عروق در این همایش، خاطرنشان کرد: متخصصان قلب کودکان و بالغان، جراحان قلب و عروق، متخصصان بیهوشی قلب و عروق، متخصصان و فوق تخصص‌های کودکان، پزشکان عمومی و پرستاران نیز در این همایش حضور دارند.

دبیر علمی همایش در خاتمه تأکید کرد: علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت www.Ispccongress.ir ‌ مراجعه یا با شماره تلفن 22663212 تماس حاصل کنند.