به گزارش سرویس اجتماعی برنا به نقل از اداره‌ كل روابط عمومی و امور بین‌الملل صندوق تأمین‌اجتماعی، دكتر حافظی با بیان این مطلب، گفت: سفرهای استانی مدیرعامل و مدیران ارشد صندوق تأمین‌اجتماعی به استان‌ها همسو با سفرهای هیأت دولت صورت گرفته و در این سفرها پیگیر نحوه اجرای مصوبات دولت در حوزه تأمین‌اجتماعی و رفع موانع احتمالی هستیم.

وی با بیان اینكه سفرهای استانی فرصت تسریع در حل مشكلات را فراهم می‌كند، افزود: حضور مدیرعامل و مدیران ارشد در این سفرها كمك می‌كند تا مشكلات قانونی و موانع احتمالی با تشریك مساعی مسئولان برطرف شود و در اجرای پروژه‌ها و برنامه‌ها تسریع صورت گیرد.

مدیرعامل صندوق تأمین‌اجتماعی با اشاره به اینكه تسریع در پروژه بیمارستان تأمین‌اجتماعی ماهشهر در راستای پیگیری مصوبات سفر استانی هیأت دولت در سال 87 و تأكید بر تكمیل آن صورت گرفته اظهار داشت: احداث ساختمان جدید بیمارستان تأمین‌اجتماعی 17 شهریور آبادان و دستور جذب نیرو برای این مركز، افتتاح MRI بیمارستان تأمین‌اجتماعی امیرالمؤمنین اهواز و همچنین تبدیل پلی‌كلینیك تأمین‌اجتماعی سوم خرداد خرمشهر به مركز شبانه‌روزی از جمله اقدامات صندوق تأمین‌اجتماعی برای خدمت‌رسانی به بیمه‌شدگان این صندوق و اجرای مصوبات دولت در استان خوزستان بوده است. 

حافظی با بیان اینكه حضور در مراكز بیمه‌ای و درمانی، دیدار با كاركنان و مراجعان همسو با فرهنگ پاسخگویی و نگاه علاج جویانه به موانع و مشكلات صورت می‌گیرد، تصریح كرد: در سفرهای استانی اهتمام به پیگیری و اجرای مصوبات استانی در رابطه با تعهدات صندوق تأمین‌اجتماعی با جدیت انجام می‌شود.

وی با اشاره به اینكه سفرهای استانی به تقویت همبستگی و توزیع عادلانه فرصت‌های ملی كمك می‌كند، گفت: صندوق تأمین‌اجتماعی و مدیران ارشد این صندوق بر ادامه سفر به استان‌ها و دیدار بی‌واسطه با مردم، مسئولان استانی و كاركنان تأمین‌اجتماعی تأكید داشته و بر انجام آن اهتمام می‌ورزند.

مدیرعامل صندوق تأمین‌اجتماعی اظهار داشت: با سفر به استان‌ها، مسئولان و مدیران استان نیز می‌دانند كه عملكرد آنان زیر ذره‌بین مسئولان ارشد بوده و كاركردشان مورد ارزیابی قرار می‌گیرد.