به گزارش خبرنگار اجتماعی برنا، یدالله شیرمردی  روز پنجشنبه در نشست خبری با خبرنگاران افزود: همچنین صدها خبرنگار داخلی رسانه های كشور، راهپیمایی فردا را پوشش می دهند.

شیرمردی در ادامه گفت: بیش از هزار و 200 دستگاه اتوبوس و خطوط مترو مردم را برای حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس به مسیرهای هشت گانه منتقل می كنند.

وی خاطر نشان كرد همچنین بیش از سه هزار نیروی امنیتی و سه هزار نیروی امدادی به مردم حاضر در راهپیمایی روز قدس خدمت رسانی می كنند.

رییس ستاد نماز جمعه تهران اضافه كرد در روز جهانی قدس دهها ایستگاه فرهنگی با استقرار در مسیرهای راهپیمایی، بسته های فرهنگی در میان راهپیمایان روز قدس توزیع می كنند.

وی تصریح كرد: در روز قدس همچنین بیش از 7 تا 8 ایستگاه رادیو و تلویزیونی، برنامه ها را بطور زنده برای نوجوانان اجرا می كنند.

شیرمردی همچنین از مردم خواست زیرانداز و سجاده كوچكی همراه داشته باشند و از آوردن وسایل حجمی پرهیز كنند.

رییس ستاد نماز جمعه تهران در ادامه از نمازگزاران نماز جمعه فردا خواست در پایان مراسم به تذكرات نیروهای انتظامات برای خروج از محل مراسم دقت كنند و همكاری لازم را با عوامل برگزاری نماز جمعه داشته باشند.

به گفته وی، نماز جمعه فردا -روز قدس- در مصلی دانشگاه تهران برگزار خواهد شد.

شیرمردی با بیان اینكه برنامه ستاد نماز جمعه تهران از ساعت 11 و 10دقیقه در تهران آغاز می شود، افزود: اجرای سرود درباره روز قدس و سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین ' عبدالله الدقایقی' یكی از شخصیت های مبارز بحرینی درباره نهضت بیداری اسلامی از جمله برنامه های ستاد در روز قدس خواهد بود.

وی اظهار داشت: همچنین قطعنامه راهپیمایی روز قدس توسط نماینده شورای هماهنگی قرائت می شود.

به گزارش خبرنگار برنا، سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه این هفته تهران محمود احمدی نژاد رییس جمهوری و خطیب نماز جمعه نیز آیت الله احمد خاتمی امام جمعه موقت خواهد بود.