به گزارش سرویس اجتماعی برنا، پیرو اطلاعیه های قبلی ثبت نام عمومی دوره جدید عمره مفرده از ساعت 8 صبح روزپنجشنبه مورخ 24/06/1390 در کلیه شعب بانک های ملی و ملت سراسر کشور آغاز خواهد شد؛ بنابراین لازم است متقاضیان محترم قبل از اقدام به ثبت نام به نکات ذیل توجه داشته باشند.

1)مدت زمان ثبت نام از تاریخ 24شهریور ماه 90 به مدت یکماه و تا پایان وقت اداری روزیکشنبه مورخ 24/07/1390 است.

2)ثبت نام از زمان فوق الذکر فقط در تمامی شعب بانک ملت و ملی به 2 روش حضوری و اینترنتی (درآدرس های زیر) خواهد بود.

وب سایت بانک ملت: www.bankmellat.ir وب سایت بانک ملی:www.bmi.ir 3 )مدارک لازم برای هرفرد در زمان ثبت نام، ارائه اصل ویک سری کپی از شناسنامه و کارت ملی به شعبه مربوطه خواهد بود.

4)محدودیتی درثبت نام از افرادی که در ثبت نام های گذشته رکت کرده بودند وجود ندارد.

5)سازمان برای ظرفیت اعزام حد اکثر سه سال از بین ثبت نام شدگان به‌صورت قرعه کشی تعیین اولویت می نماید.

6)مبلغ علی الحساب دریافتی بابت ثبت نام برای کلیه افراد بالای 10 سال هشت میلیون ریال و برای افراد زیر 10 سال شش میلیون ریال خواهد بود. بدیهی است هزینه قطعی سفر در زمان تشرف متقاضی تعیین و اعلام خواهد شد.

7) مبنای محاسبه سن افراد متناسب با زمان ثبت نام، به‌صورت سیستمی انجام و تعیین می گردد.

8)ثبت نام، زمانی قطعی و کامل تلقی می شود که متقاضی بعد از طی مراحل ارائه و درج اطلاعات، اقدام به واریز مبلغ علی الحساب(بند 6) نموده و کارت ثبت نام را که ممهور به مهر شعبه و امضاء متقاضی می‌باشد، را دریافت نماید.

9)تاکید می گردد کلیه افرادی که قصد تشرف با یکدیگر را دارند؛ حتماً در یک "شماره لیست گروه" و هم زمان دریک بانک ثبت نام نمایند. سازمان هیچ گونه تعهدی در اعزام، هم زمان افرادی که در 2 "شماره لیست گروه" متفاوت و غیر هم زمان ثبت نام نموده باشند؛ ندارد. (ظرفیت هرلیست گروه حداکثر25نفر می باشد)

10)تاکید می شود افراد، مجاز به ثبت نام فقط در یک بانک و برای یکبار خواهند بود وهرگونه ثبت نام تکراری بیش از یکبار متقاضی فاقد اعتباربوده واز سوی سازمان حذف خواهد شد.

11) حضور کلیه اعضای خانواده برای ثبت نام اجباری نبوده و سرپرست خانواده میتواند با دردست داشتن مدارک لازم برای ثبت نام اولیه آنان اقدام نماید.

12)شرایط ثبت نام در هریک از شعب بانک های ملی یا ملت یکسان بوده و هیچ یک از دوبانک مذکور در ثبت نام و تشرف ،دارای اولویت و امتیاز خاصی نسبت به یکدیگر نمی باشند.

13)به منظور رفاه حال متقاضیان ،کلیه شعب بانک ملی و ملت در روز جمعه 25/6/1390 آماده ثبت نام می باشند.

14)زمان احتمالی اعزام ثبت نام های این دوره از سال 1393 به بعد خواهد بود.

15)برابر ضوابط و مقررات عربستان سعودی برای بانوان بدون محرم زیر 45سال متقاضی تشرف روادید عمره صادر نمی گردد. سازمان حج و زیارت