به گزارش سرویس سیاسی برنا به نقل از دفتر امورد رسانه های ریاست جمهوری، دکتر محمود احمدی نژاد در پیامی فرارسیدن سال نو میلادی را بر عموم مسیحیان و موحدان جهان و بویژه هموطنان مسیحی كشورمان تبریك گفت.

متن كامل این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم
اللهم عجل لولیك الفرج و العافیه و النصر و اجعلنا من خیر انصاره و اعوانه و المستشهدین بین یدیه
آغاز سال نو میلادی كه مصادف با ایام ولادت پرمیمنت حضرت عیسی بن مریم(ع) پیامبر رحمت و مبشر سعادت بشر است، بر عموم مسیحیان و موحدان جهان بویژه هموطنان عزیز مسیحی مبارك باد.
راه و منش حضرت عیسی(ع) و همه انبیاء الهی، راه خدا پرستی، محبت، عشق ورزی، عدالت گستری و برپا كردن جهانی عاری از هرگونه جنگ و خونریزی است كه یقیناً نجات بشریت از نابسامانی های اجتماعی، سیاسی و اقتصادی امروز دنیا، در گرو برگشت به همین ارزش هاست. خوشبختانه با گرایش ملت ها به این ارزش ها رونمای تحقق و استقرار عدالت و عشق ورزی در جهان تحت زعامت مصلح و موعود امم حضرت بقیه العظم (عج) با همراهی حضرت مسیح(ع) نزدیكتر شده و بدون تردید همه زیبایی ها و فضیلت های آرمانی را برای همه مردم به ارمغان خواهد آورد.
اینجانب از درگاه خداوند متعال برای هموطنان مسیحی و مسیحیان جهان سربلندی و سالی سرشار از نشاط و بهروزی مسالت نموده و امیدوارم در سال نوی میلادی شاهد ایامی سرشار از معنویت، نوع دوستی و خدمت بی شائبه به بندگان خدا در اقصی نقاط دنیا باشیم.
محمود احمدی نژاد
رییس جمهوری اسلامی ایران