مصطفی محمدنجار، وزیر کشور در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی برنا، با اشاره به دستاوردهای انقلاب گفت: همین بس که ما اکنون پس از گذشت 32 سال از پیروزی انقلاب، در بهار آزادی و ایام دهه فجر شاهد نوآوری در عرصه های مختلف هستیم.

وی در ادامه پیشرفت در عرصه صنعت، دستیابی به علوم و تکنولوژی های جدید توسط دانشمندان و  متخصصین جوان، رشد هوافضا، استفاده از انرژی صلح آمیز هسته‌ای که تکنولوژی آن کاملاً بومی بوده است را از جمله دستاوردهای انقلاب اسلامی دانست.

وزیر کشور ادامه داد: پیشرفت در نانو تکنولوژی، بیوتکنولوژی و سلول های بنیادین تولیدات بومی هستند که توسط جوانان دانشگاهی و متخصصین خودمان تولید و ایجاد شده و این در حالی است که قبل از انقلاب وابستگی زیادی به بیگانگان داشتیم و اجانب به ما اجازه نمی دادند در این زمینه ها فکر کنیم.

وی اظهار داشت: امروز یک ایرانی فکر کرده و با اعتماد به نفس بالا و خودباوری تولید، خلق و صادر می کند.

نجار تأکید کرد: ایران در زمینه های مختلف صنعت، کشاورزی، علم و در عرصه های دیگر شاهد بالندگی جوانان بوده و آثار آن در دنیا مشخص است.

وزیر کشور خاطرنشان کرد: امروز ایران به عنوان یک الگوی پیشرفته برای جهان بشر شناخته شده است که نظامی به نام جمهوری اسلامی ایران به وجود آورده و توانسته فکر خود را در عرصه های مختلف به ظهور رساند.