به گزارش سرویس سیاسی برنا، محمد عباسی وزیر تعاون و سرپرست وزارت ورزش و جوانان در حاشیه جلسه هیأت دولت در جمع خبرنگاران با تبریك اعیاد شعبانیه و روز جوان اظهار داشت: مدل جدید فرهنگی حضور جوانان با سبقه ظرفیت‌های جوانان و ارتقاء مواضع متعدد در امور تربیت‌بدنی و ورزش در دستور كار وزارت ورزش و جوانان قرار داشته و این اولین بار است كه چنین برنامه‌ای در كشور ارائه می‌شود.

وی همچنین گفت: كلیه مراكز مالی و اعتباری توسط بانك مركزی نظارت شده و بر همان اساس در چند تعاونی‌ تجمیع می‌شوند.

عباسی ادامه داد كه بر اساس آخرین خبر بانك مركزی همه مراكز مالی و اعتباری در قالب مشخص در چند تعاونی قرار گرفته از این رو مشكل خاصی در این زمینه وجود ندارد و تلاش دولت، وزارت تعاون و بانك مركزی این است كه به كلیه مراكز مالی و اعتباری كه به صورت تعاونی‌ یا غیرتعاونی‌ هستند، نظم و انضباط خاصی ببخشد.

وزیر تعاون تصریح كرد: وزیر وزارتخانه جدید یعنی وزارت تعاون ،‌كار و امور اجتماعی توسط رئیس جمهور به مجلس معرفی می‌شود و وقتی از مجلس رای اعتماد گرفت به عنوان وزیر مشغول به كار خواهد شد.

وی افزود: محمدرضا رحیمی معاون اول رییس جمهور پیش از این شیخ‌الاسلامی را به عنوان وزیر تعاون و كار و رفاه اجتماعی معرفی كرده بود اما باید تا زمان اعلام رسمی آن از سوی رییس جمهور صبر كرد.