به گزارش خبرنگار اعزامی برنا به زنجان، دکتر محمود احمدی نژاد رییس جمهوری اسلامی ایران در هفتادونهمین سفر استانی هیأت دولت در جمع مردم شهر زنجان خطاب به قدرت های استکباری گفت: دوران هرمان تاریخی بشر در حال پایان است. هزاران سال تحمل ظلم و سختی و محرومیت های گوناگون به روزهای پایان نزدیک می شود.

وی تصریح کرد: دوران تجاوزها و اشغالگری ها روبه پایان است. ما امروز می بینیم که دل های جهانیان به سمت عدالت روبه چرخش بوده و ضرورت و عشق به امام به سرعت در حال انتشار در جهان است.

رییس جمهور خاطر نشان کرد: از طرف دیگر قدرت های فاسد در حال اضمحلال و فروپاشی هستند و تدبیر و برنامه ریزی های آنها با بن‌بست مواجه شده است.

احمدی نژاد خطاب به مردم زنجان گفت: خوشحال باشید که قیام شما در حال ثمر دادن و اندیشه ولایت و امامت حکومت جهانی درحال نهایی شدن است.

وی با اشاره به اینکه من می خواهم جمله ای از زبان شما به زورگویان و قدرطلبان بگویم، یادآور شد: گوش های خود را باز کنید. ملت ما شما را به خوبی ها دعوت می کند، این یک دعوت الهی است. اگر توجه و تبعیت کردید، به نفع شماست. اما بدانید اگر توجه نکردید، این سنت خداست که به زودی با دست ملت ها از اریکه قدرت به سیاه چال ذلت کشیده خواهد شد.