به گزارش خبرنگار اعزامی برنا به مازندران، محمود احمدی نژاد طی سخنانی در جمع پرشور مردم مازندران با اشاره به موضوع ایران خاطر نشان کرد: برای ساختن ایران طرح های بزرگ و طرح های بسیار مهمی در دست برنامه ریزی دولت است که این طرح ها طرح های مردمی، طرح عدالت محور و طرح هایی است که برای همه ملت ایران در همه جا سازنده و مفید است.

وی با اشاره به طرح هدفمندکردن یارانه ها گفت: هدفمند کردن یارانه ها یک گام بسیار بلند به سمت عدالت، احقاق حق تک تک ملت ایران، پایان دادن به یک تبعیض 50 ساله و 60 ساله است.

رییس جمهور ادامه داد: 50 یا 60 سال است که حقوق اکثریت ملت در جیب یک اقلیت است. امروز زمان آن رسیده است که با کمک شما مردم و به لطف و یاری خدا انشاء الله حقوق مردم به طور کامل در جیب تک تکشان قرار گیرد.

احمدی نژاد همچنین با بیان اینکه شیاطین با اجرای عدالت مخالف هستند، خاطر نشان کرد: آنها می دانند اگر هدفمندکردن یارانه ها اجرا شود اولاً فقیری در کشور پیدا نخواهد شد، ثانیاً فاصله طبقاتی به شدت کاهش پیدا خواهد کرد. ثالثا فرصت برای کار سازنده و پیشرفت کشور رشد اقتصادی، ایجاد اشتغال و توسعه پیش از پیش کشور فراهم خواهد شد.

وی اظهار داشت: به همین دلیل می بینیم دشمنان قسم خورده ملت ایران، رسانه های وابسته استکباری دائما علیه طرح هدفمندکردن یارانه ها شایعه پراکنی، جنگ روانی و جو سازی می کنند.

رییس جمهور ادامه داد: آنها می دانند ریشه بسیاری از مشکلات اقتصادی و عقب افتادگی مناطق گوناگون کشور در عدم تناسب و توازن فعالیت های اقتصادی است و این طرح هدفمند کردن یارانه ها یک گام بلند در ایجاد توازن و تعادل اقتصاد است.

احمدی نژاد گفت: به فضل الهی با کمک شما ریشه های مشکلات اقتصادی همه خشکیده خواهد شد و پیشرفت ملت ایران با چند برابر سرعت ادامه خواهد یافت.

وی خطاب به مردم مازندران گفت: دولت مصمم است با همکاری و ایستادگی شما و بدون کوچک‌ترین آسیبی به آحاد ملت این طرح را جلو ببرند.

رییس جمهور با اشاره به شایعه ای مبنی بر اینکه این طرح برای ملت کوتاه یک یا 2 ساله است و بعد از آن تعطیل خواهد شد، گفت: من به آنها می گویم که خیالتان راحت باشد، انشاء الله با کمک مردم در اجرای آن طرح یک پایه ریزی خواهد شد که تا 50 سال آینده هم هیچ کسی نتواند احقاق حق ملت را با مشکل مواجه سازد.

احمدی نژاد با بیان اینکه ما در گام ابتدایی این طرح قرار داریم، تصریح کرد: انشاء الله با اجرای کامل طرح، پرداختی به مردم بیش از 2برابر خواهد شد، یعنی حداقل 2 برابر این رقم به حساب مردم واریز خواهد شد.

وی ادامه داد: انشاء الله با کمک شما و نمایندگان مجلس کار به گونه ای جلو خواهد رفت که در آینده 50 یا 100سال هیچ‌کس دیگری نتواند یک ریال از حقوق ملت ایران را به ناحق به جیب دیگران سرازیر کند.