به گزارش سرویس سیاسی برنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، هم زمان با آغاز دور سوم سفر استانی هیئت دولت به استان یزد، 11 نفر از اعضای دولت از روز چهارشنبه (29 دی ماه) با سفر به شهرهای مختلف استان، ضمن بررسی روند پیشرفت مصوبات دور اول و دوم سفرهای استانی دولت‌های نهم و دهم، مشکلات، کمبودها و راه‌های تسریع در روند اجرای مصوبات را در مناطق مختلف استان یزد پیگیری خواهند کرد.
 

در این سفر مصطفی محمد نجار؛ وزیر کشور در یزد و مجید نامجو؛ وزیر نیرو در شهرستان تفت حضور می‌یابند و در جریان مسائل و مشکلات این شهرستان‌ها قرار خواهند گرفت.
بر این اساس، مهدی غضنفری؛ وزیر بازرگانی، مرضیه وحید دستجردی؛ وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، حمید بهبهانی؛ وزیر راه و ترابری و صادق خلیلیان؛ وزیر جهاد کشاورزی به ترتیب در شهرستان‌های میبد، صدوق، خاتم و مهریز حضور خواهد یافت و در جریان مسائل و مشکلات این شهرستان‌ها قرار می‌گیرند.


همچنین محمد عباسی؛ وزیر تعاون، مرتضی بختیاری؛ وزیر دادگستری، سید محمد حسینی؛ وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، حمید رضا حاجی بابایی؛ وزیر آموزش و پرورش و محمد جواد محمدی زاده؛ رییس سازمان حفاظت محیط زیست دیگر اعضای کابینه دولت هستند که به شهرستان‌های ابرکوه، طبس، اردکان، بهاباد و بافق سفر خواهند کرد.

بر این اساس، افتتاح طرح‌های عمرانی و پیگیری مصوبات دور اول و دوم سفرهای استانی از جمله برنامه‌های سفر اعضای دولت به شهرستان‌های استان یزد است.


همچنین از جمله برنامه‌های رییس جمهور در هشتادوچهارمین سفر استانی به استان یزد، سخنرانی در جمع مردم این شهر، شرکت در کارگروه فرهنگ و هنر استان، تشکیل جلسه استانی هیئت دولت، دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران، دیدار با مدیران اجرایی، نخبگان و برگزیدگان این استان خواهد بود.