نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار پارلمانی برنا، درباره اجرای طرح هدفمندکردن یارانه‌ها، اظهارداشت: تا آنجایی که اطلاع دارم این طرح مورد تایید و استقبال مردم قرار گرفته است، بر همین اساس بعید می‌دانم که مساله دیگری بتواند سد راه اجرایی شدن این طرح شود. 


وی ادامه داد: ممکن است چند نفر انتقادهایی وارد کرده و یا برخی خدشه‌هایی ایجاد کنند، اما این قطاری است که حرکت خود را آغاز کرده و نخواهد ایستاد.
 

حسینیان با بیان اینکه در نحوه آغاز کار همه نگران بودیم که دولت چگونه می خواهد شروع کند اما نشان داد که همه جوانب را سنجیده و پیش‌بینی کرده است، گفت: مجلس باید با تمام قدرت از این طرح دفاع کند. طرحی که سالیان سال در قوانین آمده بود اما هیچ دولتی آن را اجرایی نکرد، حال که دولتی با اقتدار این کار را آغاز کرده باید مورد حمایت همه قرار گیرد.
 

رییس فراکسیون انقلاب مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه اگر کسی نظر یا پیشنهادی دارد، نباید با فضا سازی مطرح کند، تصریح کرد: وظیفه مجلس در اجرای این طرح نظارت است که به درستی اجرا شود. 


وی با تاکید به همراهی و هماهنگی نمایندگان با دولت در اجرای این طرح گفت: هنگامی که قانونی نوشته می‌شود، ممکن است در عمل مسائلی پیش آید که در قانون پیش‌بینی نشده بوده است، مهمترین وظیفه مجلس در این زمان این است که هم نظارت داشته باشد که طرح به صورت قانونی پیش رود و هم اینکه هر جا به مشکل قانونی برخورد کرد به دولت کمک کند تا طرحی تهیه کرده و به مجلس دهد تا موانع قانونی از جلو راه برداشته شود.