عضو فراکسیون اصولگرایان در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی برنا با انتقاد از دیدار برخی از نمایندگان مجلس تحت عنوان فراکسیون اقلیت با یکی از سران فتنه گفت: انتظار بر آن است که نمایندگان مجلس به عنوان وکلای مردم در خانه ملت صف خود را از سران فتنه جدا کنند. 


وی افزود: بر اساس فرمایشات معظم له کسانی که در جریان فتنه بی‌تفاوتی از خود نشان دادند از نظام و مردم جدا هستند و البته یکی از سران فتنه نیز زاویه خود را هر روز از مردم و نظام با بی‌تفاوتی‌اش بازتر کرد. 


نایب رییس کمیسیون اجتماعی با بیان آنکه محوریت فتنه سال گذشته در سه شخصیت خلاصه می شود، گفت: جای سوال است که چگونه یکی از این سه شخصیت، امروز مورد تفقد و توجه وکلای ملت قرار می گیرد. 


مقدسی تاکید کرد: این دیدار مورد عکس العمل جدی مردم قرار خواهد گرفت و ما در عین حال از محاکم قضایی گله مند هستیم که در شرایطی که این آقایان همچنان آب به آسیاب دشمن می ریزند، چرا نسبت به محاکمه آنها کوتاهی دارند. 


وی در ادامه، بازدید فراکسیون اقلیت از سران فتنه را در جهت زنده کردن نام و بازسازی شخصیت این گروه دانست و گفت: زنده کردن سران فتنه باعث هتک حیثیت نمایندگان مجلس می شود.