عضو هیات رییسه مجلس گفت: نشست مشترک دولت و مجلس در هفته آتی و در آستانه ارایه بودجه 94 جهت تعامل بیشتر بین دو قوه و اینکه بودجه با چه نگاهی بسته شود برگزار می شود .

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری برنا، حسین سبحانی نیا در گفت و گو با خبرگزاری خانه ملت،‌ با اشاره به موضوعات مورد بررسی در جلسه مشترک دولت و مجلس در هفته آتی، گفت: این نشست در جهت تعامل بیشتر دولت و مجلس در آستانه ارایه بودجه 94 و اینکه بودجه با چه نگاهی بسته شود برگزار می شود .

نماینده مردم نیشابور و فیروزه در مجلس افزود: در این جلسه علاوه بر بررسی مولفه های بودجه 94 گزارشی از سفر اخیر رییس جمهور و توافقات صورت گرفته در این سفر را استماع خواهیم کرد.

وی در ادامه با اشاره به جلسه غیرعلنی صبح امروز مجلس گفت: در این جلسه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گزارشی درباره وضعیت صندوق های بازنشستگی و مسایل مربوط به این صندوق ها ارایه کرد.

این عضو هیات رییسه مجلس با بیان اینکه وزیر رفاه اعلام کرد که با کمک مجلس باید برای شرایط موجود و آینده این صندوق ها تدبیری اندیشیده شود،‌ اظهار داشت: صندوقهای بازنشستگی وضعیت خوبی ندارند از این رو لازم است به این صندوق ها توجه بیشتری شود.

نماینده مردم در مجلس در پایان افزود: در این نشست رییس مجلس تاکید کرد صندوقهای بازنشستگی نباید حیاط خلوت باشند و برداشتهای موردی از این صندوقها صورت بگیرد چون سرمایه این صندوق ها متعلق به مردم است