محمود احمدی بیغش عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی برنا با اشاره به صحبت اخیر رییس مجلس مبنی بر اینکه قوه مجریه مراقبت کند متهم به دخالت در انتخابات نشود گفت: برخی از خانه ملتی ها نباید با طرح این مباحث دیدار نمایندگان با رهبر معظم انقلاب که 18 روز گذشته صورت گرفت را به کام ملت تلخ کنند.

وی افزود: رهبر فرزانه انقلاب مکرراً بر روی تعامل و پیشرفت امور در چارچوب قانون تاکید دارند اما متاسفانه بعضی ها نمی خواهند این امر تحقق پیدا کند.

بیغش گفت:اینکه رییس قوه ای بگوید قوه مجریه مراقبت کند متهم به دخالت در انتخابات نشود این شائبه را به وجود می آورد که دولت در انتخابات دخالت کرده یا می خواهد دخالت کند در صورتیکه این گونه نیست؛ لذا طرح این مسائل اهانت به دولت، مردم و قوه دیگر است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: قطعا صحبت های اخیر رییس مجلس در مورد قوه مجریه کار شایسته ای نیست. چراکه از 11ماه قبل از انتخابات به طرح این مسائل پرداختند و باعث می شوند اراذل و اوباشی مثل فتنه گران 88  در زمان انتخابات مجلس نهم به صحبت های رییس مجلس استناد کنند و در زمان انتخابات بگویند تقلب صورت گرفته است.