به گزارش خبرنگار سیاسی برنا،داریوش قنبری نماینده اصلاح طلب مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی در مخالفت با وزیر پیشنهادی دولت برای تصدی وزارت "تعاون،کار و امور اجتماعی" با فرصت طلبی برای تفرقه افکنی میان جریان اصول گرایی در کشور استفاده کرد.

قنبری در ارایه ادله خود در مخالفت با شیخ الاسلامی گفت: آقای شیخ الاسلامی نه اصلاح طلب است و نه اصول گرا؛ در واقع او وابسته به یک محفلی است که می تواند در آینده خطرناک باشد.

نماینده اقلیت مجلس شورای اسلامی بدون ارایه توضیح خاصی در مورد واژه "محفل" با هدف حمله به دولت و تخریب چهره یکی از لایق ترین وزرای دولت دهم ، این صحبت ها را عنوان کرد.

یادآور می شود علی لاریجانی پیش از آغاز صحبت های شیخ الاسلامی در دفاع از خود گفت: برخی سخن گفتن در مورد اشخاص تحقیر آمیز و همراه تهمت بود و درباره پرهیز از اینگونه سخن گفتن به نمایندگان تذکر داد.

این درحالی است که سوابق وزیر سابق کار و امور اجتماعی، نشان می دهد شیخ الاسلام از سیاست مداران برجسته جناح اصول گراست.

 گفتنی است در سوابق اجرایی "عبدالرضا شیخ الاسلامی"  پست هایی همچون رئیس دفتر رئیس جمهور، رئیس گروه مشاوران جوان رئیس جمهور و دستیار ویژه رئیس جمهور در سازماندهی نیروی انسانی دیده می شود که نشان دهنده سابقه درخشان وی در دولت دکتر احمدی نژاد است.

همچنین شیخ الاسلامی در دوران دفاع مقدس در پست قائم مقام مهندسی رزمی لشگر 6 ویژه سپاه پاسداران خدمت کرده است.

از دیگر سوابق اجرایی و علمی  وزیر پیشنهادی دولت برای تصدی وزارت تعاون،کار و امور اجتماعی می توان به عناوینی چون عضو هیات امنای دانشگاه های جامع علمی کاربردی ، دانشگاه بین المللی امام خمینی ره ، دانشگاه هرمزگان و دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان و استانداری استان هرمزگان اشاره کرد.