ایرج ندیمی عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در گفت‌وگو با برنا عنوان کرد: برای دستیابی به اهداف شعار «حماسه اقتصادی و حماسه سیاسی» نیازمند به سه‌ محور مسئولان، بخش خصوصی و مردم هستیم. 

وی گفت: مردم با انقلاب، برای خود حقی قائل شدند که یکی از این حقوق انتخاب بجا و درست مسئولان ارشدشان است، و همین دلیل  در نحوه انتخاب و میزان شرکتشان درانتخابات پیش رو موثر و مهم  است و دستاوردهای داخلی و خارجی زیادی دارد .

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: کشور با توجه به رخداد‌های بیرونی و سیاست‌های درونی خود، با مشکلاتی  همچون نوع اداره و شکل ارائه مصارف و منابع روبرو است که باعث افزایش هزینه‌ها شده است.

 ندیمی در مورد حماسه اقتصادی نیز گفت: در سال‌های اخیر تخصیص منابع تا 70در صد بوده است که این تخصیص در سال 91به 20درصد رسید و این نشان از بحران منابع در کشور است.

وی افزود: در سال حماسه اقتصادی منابع سهل الوصول باید مدیریت شده و در پروژه‌های اولویت‌دار مصرف شود، در عین حال بودجه و مدیریت آن به گونه‌ای باشد که پاسخ گوی نیازهای مردم شود.

ندیمی گفت: مردم  با رعایت الگوی مصرف و حمایت از کالای باکیفیت ایرانی، دولت را برای کاهش واردات غیرضروری یاری کنند و با مدیریت بر خانواده در صدد مبارزه با این امپریالیسم جهانی باشند.