بسیاری از طرح هایی كه حتی برخی از آنها بیش از 12 سال متوقف مانده بود، تا چند ماه آینده وارد مرحله عملیاتی برای اجرا می شوند كه در ایجاد اشتغال به ویژه برای نیروهای بومی منطقه موثر است.

به گزارش خبرگزاری برنا مهدی كرباسیان در همایش مدیران روابط عمومی واحدها و شركت های تابعه ، نقدهای سازنده را مفید و به نفع سازمان ها دانست و از مدیران روابط عمومی ها خواست نقدها را صریح به مدیران دستگاه ها منتقل كنند زیرا نقدهای سازنده در بلندمدت به نفع مدیریت است.

وی تصریح كرد: همه ما در واحدهایی خدمت می كنیم كه در اقتصاد كشور موثر هستیم لذا هر چه بهتر كار كنیم و بهره وری را افزایش دهیم، تاثیرگذاری بیشتری در اقتصاد و در نهایت رفاه ملی خواهیم داشت.

كرباسیان گفت: مدیران روابط عمومی ها همچنین عملكرد و تاثیرگذاری طرح های در دست اجرا در محل اجرای طرح ها و همچنین اقتصاد كشور را برای مردم و مسئولان محلی تبیین كنند.

به گفته وی امروز مسئله ارتباطات در جهان تغییر اساسی كرده و لذا ما باید نحوه استفاده و برخورد با فناوری های نوین را بشناسیم.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در بخش دیگری از سخنان خود به ایجاد فضای مثبت بین المللی برای كشور اشاره كرد و گفت: در ماه های اخیر از شركت های معتبر اروپایی به منظور مذاكره با ایران برای اجرای طرح ها سفر كرده اند و این سفرها همچنان ادامه دارد.

كرباسیان افزود: بسیاری از طرح هایی كه حتی برخی از آنها بیش از 12 سال متوقف مانده بود، تا چند ماه آینده وارد مرحله عملیاتی برای اجرا می شوند كه در ایجاد اشتغال به ویژه برای نیروهای بومی منطقه موثر است.

وی ادامه داد: ما باید این را وظیفه ملی خودبدانیم كه اگر طرح ها یك روز زودتر راه اندازی شوند و حتی برای یك نفر اشتغال ایجاد شود ، به نفع مردم و اقتصاد كشور خواهد بود.

رییس هیات عامل ایمیدرو با اشاره به وجود نیروهای تحصیلكرده، داشتن مكان جغرافیایی مناسب و بسیاری مزیت های دیگر در كشور تصریح كرد: با داشتن ظرفیت های فراوان در كشور چرا نباید ایران جزء 20 كشور برتر صنعتی جهان نباشد.

كرباسیان با بیان اینكه ایمیدرو ظرفیت های زیادی برای تاثیرگذاری در اقتصاد كشور و افزایش تولید ناخالص ملی دارد ، اظهار داشت: ایمیدرو برای اجرای طرح های توسعه ای خود برای سال جاری 1300 میلیارد تومان بودجه پیش بینی كرده است.

وی افزود: ما طرح های نیمه تمام را راه اندازی خواهیم كرد و باید در حوزه تولید و اشتغال همت كنیم و طرح های جدید راه اندازی كنیم كه این كار نیازمند همكاری تمام مدیران و واحدهای تابعه است.

كرباسیان با اشاره به اهمیت جایگاه روابط عمومی در سازمان ها گفت: به همین دلیل در نمودار سازمانی جدید ایمیدرو، مدیریت روابط عمومی به صورت مستقل و زیر نظر رییس هیات عامل تعیین شد.