به گزارش سرویس سیاسی برنا، ستاد نماز جمعه تهران در اطلاعیه‌ای با اشاره به حضور گسترده مردم تهران در نمازجمعه اعلام کرد : سپاس فراوان از اعماق دل و جان به درگاه آفریدگار هستی که پهنای قدرت لایزال خود را در اراده و بصیرت شما مردم قدرشناس تهران نمایان ساخت و در آستانه سی و دومین سالگرد بهار انقلاب اسلامی ، صلابت این نظام ولایی را که بر عقیده حماسه آفرینان آن استوار است، به مراتب بالاتر از همیشه دوران، جبهه پلید دشمنان قسم خورده این آب و خاک مقدس و لاله گون را درهم کوبید.

در تاریخ سراسر افتخار جمهوری اسلامی یکبار دیگر حجتی متقن شکوه و همدلی و اتحاد شما ملت فهیم را به رخ بدخواهان کشید و شما مردم ولایتمدار تهران چون سربازانی وفادار، تکلیف اطاعت از ولی فقیه شجاع و آگاه به زمان را یکصدا و پرطنین به گوش جهانیان رساندید و از توطئه های فرعونیان برائت جستید.

در این اطلاعیه آمده است: حضور میلیونی شما مردم شگفتی آفرین و همیشه در صحنه ، فراتر از حد تصور بود و مردم عزتمند تهران در هوای سرد با شرکت حماسی خود نمایش عزت و سرافرازی تحت منویات راهگشا و مشفقانه مقام عظمای ولایت ، رسیدن به قله های پیشرفت و سعادت را هموارتر کرد و ما نیز خداوند متعال را شاکریم که سرباز چنین رهبر و امتی هستیم.

در پایان این اطلاعیه تاکید شده است: انشاالله مردم مومن و نمازگزار تهران شامل دعای خاصه حضرت ولی عصر (عج) قرار گیرند. پرتوان باد همت شما ملت عظیم الشان، درود خداوند متعال بر عزم راسخ و فهم انقلابی شما بزرگواران که در لحظات تکلیف ،‌ صحنه های بی بدیل و ماندگار خلق کردید و خناسان را در عرصه رویارویی خوار و زمین گیر ساختید. امت ولایتمدار تهران، عزت و سربلندیتان پایدار باد